Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

foto web www.1x.com

Retko
2010-06-02 12:08:40+02
Zdravím všetkých, možno poznáte možno nie, ale odporúčam www.1x.com Skvelé práce.
 
Cako
ocenenie redakciou 2010-06-02 12:32:11+02
pozname takmer vsetci co sme tu dlhsie.. aspon teda myslim :) velkrat sa v temach rozoberal.
Ale mas pravdu, Best of :)
 
Retko
2010-06-02 12:48:37+02
Však som ho našiel náhodou tak, že som hľadal práce ľudí, ktorých spomínaš na svojich stránkach :o)Pred tým než som založil toto vlákno som to hodil do vyhľadávača tu na ephoto a nenašlo to nič.
 
Granko
2010-06-02 12:53:19+02
príspevok od: Retko
Však som ho našiel náhodou tak, že som hľadal práce ľudí, ktorých spomínaš na svojich stránkach :o)Pred tým než som založil toto vlákno som to hodil do vyhľadávača tu na ephoto a nenašlo to nič.
žeby bola chyba niekde medzi nebom a zemou? ;o)

http://www.ephoto.sk/vyhladavanie/?text2=1x.com&comentstranky=fora&casod2=&casdo2=&rvyhladavanie2=rvyhladavanie2&rvyhladavanie2=H%C4%BEadaj
 
Retko
2010-06-02 13:14:19+02
Možno medzi stoličkou a klávesniciu, lebo som nepoužil rozšírené vyhľadávanie.
 
Granko
2010-06-02 13:17:42+02
príspevok od: Retko
Možno medzi stoličkou a klávesniciu, lebo som nepoužil rozšírené vyhľadávanie.
to už je teplejšie a tesnejšie popísanie zádrheľu :o) na 95% vecí používam rozšírené...a to som prezradil tajomstvo šéfkuchára zadarmo :o))
 
Jožo
2010-06-03 12:58:59+02
Dík ,ja som nepoznal.
 
pirhi
2010-06-03 17:39:57+02
príspevok od: Granko
to už je teplejšie a tesnejšie popísanie zádrheľu :o) na 95% vecí používam rozšírené...a to som prezradil tajomstvo šéfkuchára zadarmo :o))
myslím, že sa nezmení nič na tom, že ľudia založia vlákno aby si im tam ty našiel a napísal staršie vlákna z fóra alebo články z fotoškoly :D na stánku som narazil pár krát. podarené veci :D
 
Granko
2010-06-03 17:43:23+02
príspevok od: pirhi
myslím, že sa nezmení nič na tom, že ľudia založia vlákno aby si im tam ty našiel a napísal staršie vlákna z fóra alebo články z fotoškoly :D na stánku som narazil pár krát. podarené veci :D
vždy je možná zmena...všetkého :o) raz aj moje pridávanie linkov skončí...:o)
 
sankiakis
ocenenie redakciou 2010-06-03 19:28:28+02
1x je zaklad:)
 
Imiy
2010-06-03 20:21:23+02
http://www.faheykleingallery.com/#

aj tu sa oplatí hodit oko ,,,
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-06-03 20:30:49+02
príspevok od: Granko
vždy je možná zmena...všetkého :o) raz aj moje pridávanie linkov skončí...:o)
tak na to zabudni ty tu budeš večne a aj keď v iných podobách lebo toto je náš bazén toto je náš sused toto je náš poštár ale ty si moje granko
 
marcelfilo
2010-06-03 21:15:07+02
1x je super, ale niekedy tam uverejnia taký šmejd, že sa nestačím diviť. A veľmi sa oplatí pozrieť si práce screenerov - u niektorých je to tiež dosť bieda.
 
Retko
2010-06-03 21:19:58+02
Určite máte máte aj ďalšie typy na dobré fotoweby. Poraďte kde klikať aby sme sa naučili niečo nové aj my ovce :o)
 
Cako
ocenenie redakciou 2010-06-03 22:52:24+02
príspevok od: marcelfilo
1x je super, ale niekedy tam uverejnia taký šmejd, že sa nestačím diviť. A veľmi sa oplatí pozrieť si práce screenerov - u niektorých je to tiež dosť bieda.
tak tomu ver :D ti screeneri... Ale tak oni to zalozili, oni to maju na starosti tak si mozu sem-tam nieco hodit... Napriklad hlavny Ralf Stelander, je fotky su tu:
http://1x.com/v2/#/member/23/

a povedz mi, co tam robi napr. toto:

http://1x.com/v2/#/photos/member/23/1491/

Posledny koment je od tomatita, ani mu radsej neodpisuje :D
 
Granko
2010-06-03 23:26:51+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
tak na to zabudni ty tu budeš večne a aj keď v iných podobách lebo toto je náš bazén toto je náš sused toto je náš poštár ale ty si moje granko
večnosť je relatívna bez či s hranicami...

človek je tu dnes či zajtra,
nepozná hodiny, raz príde aj tá,
keď sa vytratí do ďiaľav veľkých,
zanechá ePhoto, rodinu, hriechy,
a zoberie si so sebou len seba,
taký je život, len sa ho nebáť...

ešte som ju nevidel, zatiaľ ani na nete nie je...snáď čoskoro sa podarí :o)
 
Granko
2010-06-03 23:39:28+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
tak na to zabudni ty tu budeš večne a aj keď v iných podobách lebo toto je náš bazén toto je náš sused toto je náš poštár ale ty si moje granko
ááá, už to mám...zle som hľadal..asi starnem :o)
no je iná...dospelácka :o) ale granko je len jedno, aspoň pre mňa a pri tom i ostanem :o)
 
marcelfilo
2010-06-04 08:19:53+02
Hehe, tak tie čerešňové kvietky nemajú chybu :)

Ľudia sú tam inak ako telce. Hocičo tam zverejnia, tak sa nájde stádo blbečkov, ktorí pod tým ochkajú a híkajú. Minule som pod dva totálne šmejdy napísal, že je to o ničom a nechápem, prečo to zverejnili. Si predstav, po mojom commente už nepribudol ani jeden pozitívny :) Autori ma asi od vtedy nenávidia :)
 
SHoDaN
2010-06-04 10:19:49+02
príspevok od: Granko
vždy je možná zmena...všetkého :o) raz aj moje pridávanie linkov skončí...:o)
veru neskončí.... vždy sa nájde niekto, kto bude potrebovať ukázať, že tu je aj dáke ROZŠÍRENÉ VYHĽADÁVANIE ....
 
maTTo_corp
2010-06-04 10:22:34+02
príspevok od: marcelfilo
Hehe, tak tie čerešňové kvietky nemajú chybu :)

Ľudia sú tam inak ako telce. Hocičo tam zverejnia, tak sa nájde stádo blbečkov, ktorí pod tým ochkajú a híkajú. Minule som pod dva totálne šmejdy napísal, že je to o ničom a nechápem, prečo to zverejnili. Si predstav, po mojom commente už nepribudol ani jeden pozitívny :) Autori ma asi od vtedy nenávidia :)
....no však....rovnako to funguje aj tu....stádovitosť....

..ovce híkajú, ochkajú...objaví sa negatívny koment a ptm si všimni nasledovné reakcie...to je asi na každom portále...tu už to ani neriešim, nemá to cenu :) holt niektorí autori sú tu nesmierne obľúbení (i keď často nechápem tú faloš s ktorou ich fotky hodnotia) tak ptm vznikajú takého situácie...
 
Strana 1 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()