Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Problémová inštalácia Adobe PS CS5.

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2010-07-28 22:25:03+02
Už niekoľkokrát sa usilujem nainštalovať istému známemu trialovú verziu programu Adobe Photoshop CS5 na Windows XP sp3. Inštalácia prebehne v poriadku, ale akonáhle chceme spustiť program, dostaneme chybové hlásenie: Chyba konfigurace Produkt odinstalujte a znovu nainstalujte. Pokud tento problém přertrvává, obraťte se na technickou podporu společnosti Adobe a uveďte kód chyby zobrazený ve spodní části této obrazovky. Chyba: 16 Neviete niekto poradiť, v čom môže byť problém? Ďakujem za radu/y.
 
lubo-125
2011-12-04 11:04:14+01
príspevok od: Stratený Stano
Už niekoľkokrát sa usilujem nainštalovať istému známemu trialovú verziu programu Adobe Photoshop CS5 na Windows XP sp3. Inštalácia prebehne v poriadku, ale akonáhle chceme spustiť program, dostaneme chybové hlásenie: Chyba konfigurace Produkt odinstalujte a znovu nainstalujte. Pokud tento problém přertrvává, obraťte se na technickou podporu společnosti Adobe a uveďte kód chyby zobrazený ve spodní části této obrazovky. Chyba: 16 Neviete niekto poradiť, v čom môže byť problém? Ďakujem za radu/y.
alebo si ho stiahni full veciziu cez torrent z http://thepiratebay.org/ ak nemas moralne zabrany
 
hooopy
2011-12-05 17:35:04+01
podpory som dostal k mojmu problemu takuto odpoved:
Dobry den,
dekujeme za Vas dotaz. Bohuzel na zkusebni verze produktu Adobe se nevztahuje podpora. Typ chyby "exit code 6" je celkem obecny a je videt, ze jste pouzil kroky ze zakladniho dokumentu.
Doporucit mohu pouze toto:
- vytvorte novy uzivatelsky ucet (local admin - spravce) a zkombinujte s krokem 1 z dokumentu (startup items disabled)
- navstevu volne dostupnych zdroju, napriklad forums.adobe.com (je zde i forum venovane instalaci)
Pro dalsi pripadnou pomoc s licencovanym produktem jsme Vam radi k dispozici.
S pozdravem
Michal Lapka
Adobe Czech and Slovak Support
Phone: +420 239 016 347

z toho vyplyva, najprv si kup a potom ti poradime.Vlastne..co ine som asi cakal, ja naivny, ze?

Stano , skusal si kroky, ktore odporuca adobe?
 
hooopy
2011-12-05 17:36:16+01
je jasne ze preinstalovat system by bolo to posledne riesenie... a asi by som sa nskor uchylil k nizzsej verzii PS , ktora by sla, nez preinstalovat system.
 
hooopy
2011-12-05 17:38:45+01
Stano, mozno to priamo nesuvisis tvojim problemom, ale ked uz nevies co, asi treba v ramci moznosti skusit vsetko, samozrejme nie s rizikom poskodenia systemu.

http://kb2.adobe.com/cps/843/cpsid_84332.html
 
hooopy
2011-12-13 22:45:54+01
príspevok od: Michal Matloň
http://www.adobe.com/eeurope/support/contact/

Adobe Technical Support Centre
Czech_Support@adobe.com
Tel: +420 239 016 347
haha... vykaslali sa na mna. mailom mi prosla odpoved. .... kym nemam kupenu full verziu, nemaju sa so mnou o com bavit.. k trialovej verzii neposkytuju support...

 
total empty
2011-12-14 08:20:20+01
príspevok od: hooopy
haha... vykaslali sa na mna. mailom mi prosla odpoved. .... kym nemam kupenu full verziu, nemaju sa so mnou o com bavit.. k trialovej verzii neposkytuju support...

Mal som podobné problémy z iným programom,nepomohlo nič ani format disku a preinštalovanie.Potom som kúpil win7 a xp zahodil. A čudej sa svete všetko beží ako má.
 
hooopy
2011-12-14 17:48:10+01
príspevok od: total empty
Mal som podobné problémy z iným programom,nepomohlo nič ani format disku a preinštalovanie.Potom som kúpil win7 a xp zahodil. A čudej sa svete všetko beží ako má.
ja to instalujem na windows 7 . S licenciou, kupeny original... ziadna černota.... takze preto tie starosti. Netusim kde je problem. chcem tomu prist na klb....
 
Barny
2011-12-14 19:11:50+01
ako tu uz niekto radil skuste CCleaner a pomocou neho precistit pocitac, vymazat registre
 
total empty
2011-12-14 19:16:04+01
príspevok od: hooopy
ja to instalujem na windows 7 . S licenciou, kupeny original... ziadna černota.... takze preto tie starosti. Netusim kde je problem. chcem tomu prist na klb....
Niektoré inštalačky vyžaduju vypnuť antivirak,samozrejme odpojiť z netu pre istotu, po inštalácií a reštarte všetko zapnúť. Do antiviraku dať problémové súbory aby ich ignoroval.Prípadne pozrieť GetSupportFiles do fotošopu či niesu na webe.
Potom, ešte pred inštáláciou odstraň všetky staršie verzie,dokonalé, aj exe odkazy, z nejakým revo unistaler softom. Alebo original cleaning softom od photoshop.
Ani ja nehovorým o čiernote,tiež si softy kupujem a mal som podobné problémy, prípadne vyhľadaj na webe tú konkrétnu chybu, čo ti vypisuje.
Veľa pevných nervou pri ďalšom inštalovaní.
 
hooopy
2011-12-14 20:54:53+01
príspevok od: total empty
Niektoré inštalačky vyžaduju vypnuť antivirak,samozrejme odpojiť z netu pre istotu, po inštalácií a reštarte všetko zapnúť. Do antiviraku dať problémové súbory aby ich ignoroval.Prípadne pozrieť GetSupportFiles do fotošopu či niesu na webe.
Potom, ešte pred inštáláciou odstraň všetky staršie verzie,dokonalé, aj exe odkazy, z nejakým revo unistaler softom. Alebo original cleaning softom od photoshop.
Ani ja nehovorým o čiernote,tiež si softy kupujem a mal som podobné problémy, prípadne vyhľadaj na webe tú konkrétnu chybu, čo ti vypisuje.
Veľa pevných nervou pri ďalšom inštalovaní.
hm...vsetko sa uz udialo.... djgorgo...(aj vypnuty antivirak, aj sluzby (po sputeni), aj cleaning adobe softom nepomohol, ani cistenie registrov.... nic.

ale dakujem za rady. niekde problem bude a ja ho najdem....asi pri tom pridem o vlasy, ale neda mi to spať.

na stranke adobe su presne pokyny co robit pri vypisani konkretnej chyby ( u mna je to exit code6). tento postup som dodrzal... nepomohlo. LOG som poslal do adobe, neboli ochotní sa so mnou bavit, ako som uz spominal vyssie.

takze patram dalej.
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()