Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

photo academy

jolaus
2010-09-25 18:19:45+02
Dobry vecer prajem.Chcem sa vas spytat,ci mate niekto skusenosti s kurzami na s Photo academy? Rad by som sa prihlasil...Zial,ephoto zatial neorganizuje kurzy pre zaciatocnikov ako som sa docital,keby som sa mylil,prosim vyvedte ma z omylu .Dakujem a prajem pekny vecer
 
Granko
2010-09-25 18:44:14+02
http://www.ephoto.sk/fotoscena/workshopy/zaklady-fotografovania-2-2010/
 
haplo602
2010-09-25 18:53:16+02
kolega bol na nejakych, nebol z toho nadseny ... povedal ze keby si vyberal tearaz, tak ide niekde inde na kurz ...
 
mirza
2010-10-01 22:33:43+02
ja som bola na dvoch kurzoch - o kompakte aj zrkadlovka I, neviem čo od nich očakávaš, pre mňa ušli a boli v niečom užitočné. zrkadlovku mi aj požičali.
 
jolaus
2010-10-14 18:35:55+02
príspevok od: mirza
ja som bola na dvoch kurzoch - o kompakte aj zrkadlovka I, neviem čo od nich očakávaš, pre mňa ušli a boli v niečom užitočné. zrkadlovku mi aj požičali.
ocakavam vsetko potrebne,co by som sa mal naucit ohladom fotenia....ja sa pytam nato,ci ma zmysel,aby som sa zucastnil neakeho kurzu a ked aj ano,tak ci bol aj niekto spokojny s kurzom
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2010-10-14 21:08:39+02
príspevok od: jolaus
ocakavam vsetko potrebne,co by som sa mal naucit ohladom fotenia....ja sa pytam nato,ci ma zmysel,aby som sa zucastnil neakeho kurzu a ked aj ano,tak ci bol aj niekto spokojny s kurzom
ja som bol na kurzoch, spokojnosť bola vždy. ale záleží čo od toho očakávaš. ak to chceš brať tak, idem na kurz a po jeho skončení viem fotiť, tak to ti nedá žiaden kurz. ja naň chodím naberať inšpiríciu, poznatky, tipy ktoré sa snažím ďalej si skúšať v praxi a rozvíjať ich.
 
kexo
2010-10-14 21:51:45+02
ja som bol na portrete, a bol som dost nespokojny, velmi malo som sa naucil
 
Dominik Bugár
redakcia ephoto.sk 2010-10-15 09:33:56+02
Väčšina podobných organizácií funguje v podstate ako agentúra, ktorá sprostredkuje kurz nejakého externého lektora (plus poskytne priestory, didaktickú techniku a zastrešuje kurz organizačne). Obsahová kvalita samotného kurzu závisí na konkrétnom lektorovi. Okrem toho, že každý tam ide s inou úrovňou vstupných vedomostí a očakáva možno trochu iné, dojem z celkovej kvality je daný teda najmä tým, kto a ako učí (preto sa môže stať, že niekto povie, že bol spokojný, niekto nie). Ideálne je, keď sa dá zistiť, kto ten kurz robí a niečo o ňom. Tu by som chcel ešte poznamenať jednu vec. Najdôležitejšie pritom ani nie je to, nakoľko je ten lektor známy fotograf zvučného mena, ale to, ako dokáže viesť kurz, aký má štýl, didaktiku, ako dokáže (a je ochotný) veci vysvetliť a pod. Sám som bol v minulosti ne nejakých kurzoch, kde som zistil, že vynikajúci fotograf ešte nie je zárukou toho, že z kurzu človek odíde spokojný.
 
jolaus
2010-10-15 14:59:18+02
takže všetko je na vlastnom zvážení,ako vždy a všade...:) aj tak ďakujem za postrehy
 
realita
2012-01-17 18:07:21+01
A vedeli by ste prípadne odporučiť nejakú inú školu?
 
mishik
2012-01-18 00:05:23+01
príspevok od: realita
A vedeli by ste prípadne odporučiť nejakú inú školu?
Ahoj, z vlastnej skusenosti urcite aspon pozri web www.akf.sk . Maju naozaj vybornych lektorov a na ich kurzoch sa aj realne nieco naucis.
 
Jozef Peniak
redakcia ephoto.sk 2012-01-18 08:29:20+01
ja som bol zatiaľ na 2 workshopoch, jeden robil Robert Vano (skolafotografie.sk a druhy Lukas Dvorak (trafacka.sk) a oba boli super spickove, nebolo to lacne ale nelutujem ani euro, kludne by som dal aj viacej, keby som vedel dopredu ze to bude take dobre, ale fakt si treba asi vedieť vybrať lebo každý hľadáme niečo iné
 
Lanthar
2012-02-07 17:11:41+01
Ja som bol v photoacademy a bol som velmi spokojny
 
iwko
2012-02-07 18:34:12+01
Absolvoval som niekoľko kurzov v rôznych agentúrach v Prahe a bol som spokojný. Problémom bývajú hlavne ostatní účastníci, resp. vždy sa nájde min. jeden, ktorý to tam "brzdí". Napr. ľudia, ktorí neovládajú základnú prácu s PC a prihlásia sa do pokročilého kurzu spracovania obrázkov vo Photoshope. Potom zistíš, že sa lektor 40% času venuje jednej osobe, pretože nevie "kde mi to zmizlo". Naposledy ma takto otrávila jedna ježibaba.
To som ale trochu odbočil. Vyber si vhodný kurz podľa úrovne tvojich schopností a znalostí a podľa zamerania a nemal by byť problém.
 
luckyphoto
2012-02-07 19:10:38+01
Ja som absolvovala vikendovu skolu v AKF a ak ta zaujima co tam stoji za to a co nie pre zaciatocnika tak sa mi ozvi do posty
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()