Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Vhodne miesto na svadobne foto na liptove

martin.rehacek
martin.rehacek 2010-09-27 13:02:21+02
Neviete niekto kde by sa dali spravit pekne svadobne fotky na Liptove? Totiz budem sa buducu sobotu zenit a bohuzial ani ja, ani moja nastavajuca nie je z tamojsieho kraja. Na fotenie v interieri mame zajednany hrad v Liptovskom Hradku. Dufam ale, ze nam vyjde pocasie a bude vonku pekne svietit slnko a v tom pripade by som chcel aj nejake fotky z vonku, najlepsie z nejakej zahrady kde su listnante stromi, ktore dufam, ze uz bude pekne vyfarbene. Preto by som si rad nechal poradit od miestnych alebo tych, ktory to tam poznaju, kde by sa dali spravit pekne fotky. Dakujem
 
Scooter
2010-09-27 23:57:58+02
Moj nazor je ten, ze fotky z hradu a jeho arealu uplne stacia. Areal hradu je prekrasny, krasna trava, kopec stromcekov, lavicky, atd...Ak chces ozvi sa mi na mail a mozem ti z hradu nejake tie svadobne poslat...
 
pYro
2010-09-28 00:58:15+02
príspevok od: martin.rehacek
Pravdu povediac priklanam sa aj ja k nazoru, ze by fotograf mal poznat okolie a mal by mi navrhnut vhodne miesta. Ale byva tak cca 150 od miesta fotenia a ja som rad, ze je ochotny cestovat aby nas odfotil. Na druhej strane vsak si to aj vyuctuje. Ked sme sa dohadovali, tak povedal, ze skusi prezistit, kde este by sme sa mohli fotit, ale z osobnej skusenosti viem, ze co si nevybavim sam, tak nemam. A kedze sa foteniu aj trosku venujem, tak mam istu predstavu ako by to cele malo vyzerat. Osobne ma neohuria fotky na lavicke a pozadi autobusova zastavka alebo fotky tipu svadobny portret pred nevydarenou kolazou s vodopadom z amazonskeho pralesa.
Ked byva 150km od miesta tak ta asi zaujal svojou tvorbou (snad nie cenou) takze by som to nechal na neho (aj tak si ma tieto veci zistovat on - za to ho platis) :)
Ale pokial mas z toho obavu tak by som skor hladal insieho fotografa (podla mna).
Teraz si tym prechadzam aj ja (buduci rok mame svadbu) takze - sucitim :P
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()