Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

BOOM FOTOGRAFIE - zlatý vek ??!

leto
leto 2010-10-16 14:16:45+02
mám pre vás otázku, ktorá ma máta už dlho, občas ju položím fotografom pri osobnom rozhovore, vytiahol som ju na poslednom stretnutí, a teraz dúfam, že sa vyjadríte aj vy, BOL, JE,alebo len PRÍDE zlatý vek - BOOM FOTOgrafie??! aký je váš názor,,,
 
tomas.sikula
2010-10-18 15:53:27+02
jak to tady čtu, tak jsem dostal strach...... A budou ještě galerie, kde si budu moci zajít a v klidu si prohlédnout ´obyčejné staré fotky´? Neměli bychom už dnes začít podporovat galerie tím, že do nich budeme chodit a podílet se tak na jejich udržení? Protože jinak tato kultura brzy zanikne... (nejsem majitel galerie - pozn. aut.)
 
leto
2010-10-18 21:17:00+02
vlial si tu dnes do toho trocha pozitivizmu,,,
;))
 
leto
2010-10-18 21:21:23+02
a vieš že už dlho si vravím to isté, milujem galérie, zvlášť tie fotografické, a rovnako zdielam názor, že bez nás návštevníkov im hrozí v tomto čase konzumu zánik,,,
škoda že nie sme majiteľmi galérie(zaťial) :))
vďaka za názor ;)
 
lu_boss
2010-10-18 23:01:44+02
Galeria... kto z nas si kupil obraz ? Olejomalbu napriklad. Alebo perokresbu. Cokolvek. Nikto ? No, tak to tie galerie vykapu. Dal dnes niekto poulicnemu umelcovi aspon cent ? Nikto ? Ved sa na to moze vykaslat ! Zastavil sa posledny rok niekto na opere ? Nik ? Pre koho si tam ta baba ide rozdrapit hrdlo ? Aspon cinohra, v tom nadhernom miliardovom divadle, ktore sa stavalo dlhsie, nez existovala tretia risa, ktora mala trvat tisicrocia ? Nikto ? Kurna, naco tu kulturu vlastne mame ?
Este ze je obcas ten silvester, trosku kvalitneho humoru potesi. A fotoparky, ked uz dnes nikto netlaci a nikto nevystavuje.
Sorry, nechal som sa uniest :-)
 
leto
2010-10-18 23:32:55+02
mám doma olejomalbu, kupenu(čo, doslova vydrankanu)asi pred dvoma rokmi, do galérii chodim takmer tak casto ako dusant :) poulicnemu umelcovi som hodil v prahe nedavno rovno dvacku a ver, ze v tom nasom drahom narodnom sme z priatelkou kazde č mesiace,,,
vymykam sa s toho tvojho priemeru, sorry,,, :))
 
Jozef Peniak
redakcia ephoto.sk 2010-10-19 11:27:33+02
Ja kupujem, posledný rok najma fotoknihy, dokonca sa podaril aj obraz :D:D:D a pod. - namiesto objektívov
 
lu_boss
2010-10-19 12:02:16+02
...ja som nijaky priemer nespominal, ale som rad ze sa vymykas :-)
 
lu_boss
2010-10-19 12:03:34+02
príspevok od: Jozef Peniak
Ja kupujem, posledný rok najma fotoknihy, dokonca sa podaril aj obraz :D:D:D a pod. - namiesto objektívov
Vidis, na knihy som zabudol :-)
 
Strana 5 z 5
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()