Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

ako vyzera vas fotoatelier

hatamrc
hatamrc 2010-11-28 23:21:36+01
Ahojte, mozno tu tato tema bola ,no nevsimol som si ..a tak ma napadla myslienka ze by sme sa mohli podelit o to ako mame doma zostavene "foto ateliery" ,co tam mame pouzite ,ako to mam pouzite, pripadne popisat nejake skusenosti s danym prislusenstvom Ak by bol zaujem o taketo vyjadrenie ,prave sem je adresovana tato tema ,urcite by pomohla mnohym ludom pri zostavovani vlastneho priestoru na sebarealizaciu
 
veronikaS
2010-11-29 11:24:54+01
mas to v pohode vymyslene.. a kde sa daju zohnat take modeli ?! :D :D
 
SK_8er
2010-11-29 11:29:41+01
no jeden som ja a druhy je kamarat, ale to je moja modelka, s nim sa nedelim !!! :D ja som volny :D
 
SK_8er
2010-11-29 11:29:41+01
príspevok od: veronikaS
mas to v pohode vymyslene.. a kde sa daju zohnat take modeli ?! :D :D
no jeden som ja a druhy je kamarat, ale to je moja modelka, s nim sa nedelim !!! :D ja som volny :D
 
SK_8er
2010-11-29 11:29:41+01
[reply0=veronikaS]mas to v pohode vymyslene.. a kde sa daju zohnat take modeli ?! :D :D [/reply0]no jeden som ja a druhy je kamarat, ale to je moja modelka, s nim sa nedelim !!! :D ja som volny :D
 
dodo_bb
2010-11-29 11:30:46+01
[reply0=haplo602]dodov prispevok je k teme v podstate :-) sice svojim sposobom ale je ...[/reply0]Je úplne k téme :-))) - chcel som ním naznačiť, že každý máme iné potreby, iné veci fotíme a neexistuje ten jeden správny ateliér. Takže bez udania potrieb, nárokov a finančných možností je tá otázka zodpovedateľná hocijako - aj tou mojou Európou :-)))
Napríklad ten môj druhý ´skutočný´ ateliér mám doma na stole, 10 ks A3 farebných papierov ako pozadia, dvojmetrový odrezok pauzáku namiesto oblohy pod mrakom, 3 ministatívy HAMA, pár svoriek z Baumaxu, 4 makroblesky a nejaké drobnosti ako farebné filtre, štipce na prádlo, gumičky do vlasov atď. Tam fotím kvietky a makro... Asi ani toto nebude celkom k veci :-)))) Zrejme nie som štandardizovaný amatér fotograf 21. storočia :-)))) a neberte to sarkasticky, to sa len tak usmievam pod fúz :-)))
 
dodo_bb
2010-11-29 11:30:46+01
Je úplne k téme :-))) - chcel som ním naznačiť, že každý máme iné potreby, iné veci fotíme a neexistuje ten jeden správny ateliér. Takže bez udania potrieb, nárokov a finančných možností je tá otázka zodpovedateľná hocijako - aj tou mojou Európou :-)))
Napríklad ten môj druhý ´skutočný´ ateliér mám doma na stole, 10 ks A3 farebných papierov ako pozadia, dvojmetrový odrezok pauzáku namiesto oblohy pod mrakom, 3 ministatívy HAMA, pár svoriek z Baumaxu, 4 makroblesky a nejaké drobnosti ako farebné filtre, štipce na prádlo, gumičky do vlasov atď. Tam fotím kvietky a makro... Asi ani toto nebude celkom k veci :-)))) Zrejme nie som štandardizovaný amatér fotograf 21. storočia :-)))) a neberte to sarkasticky, to sa len tak usmievam pod fúz :-)))
 
dodo_bb
2010-11-29 11:30:46+01
príspevok od: haplo602
dodov prispevok je k teme v podstate :-) sice svojim sposobom ale je ...
Je úplne k téme :-))) - chcel som ním naznačiť, že každý máme iné potreby, iné veci fotíme a neexistuje ten jeden správny ateliér. Takže bez udania potrieb, nárokov a finančných možností je tá otázka zodpovedateľná hocijako - aj tou mojou Európou :-)))
Napríklad ten môj druhý ´skutočný´ ateliér mám doma na stole, 10 ks A3 farebných papierov ako pozadia, dvojmetrový odrezok pauzáku namiesto oblohy pod mrakom, 3 ministatívy HAMA, pár svoriek z Baumaxu, 4 makroblesky a nejaké drobnosti ako farebné filtre, štipce na prádlo, gumičky do vlasov atď. Tam fotím kvietky a makro... Asi ani toto nebude celkom k veci :-)))) Zrejme nie som štandardizovaný amatér fotograf 21. storočia :-)))) a neberte to sarkasticky, to sa len tak usmievam pod fúz :-)))
 
veronikaS
2010-11-29 11:52:05+01
príspevok od: SK_8er
no jeden som ja a druhy je kamarat, ale to je moja modelka, s nim sa nedelim !!! :D ja som volny :D
no ja by som potrebovala sem tam aj nejaky model chalana, ale nejako sa v mojom okoli vsetci zdrahaju, neviem cim to je :) he he, no tak nedelis sa ale ponuknes seba :D :D a viem si predstavit ako by mi niekto skusenejsi do toho frflal :)
 
veronikaS
2010-11-29 11:52:05+01
[reply0=SK_8er]no jeden som ja a druhy je kamarat, ale to je moja modelka, s nim sa nedelim !!! :D ja som volny :D [/reply0]no ja by som potrebovala sem tam aj nejaky model chalana, ale nejako sa v mojom okoli vsetci zdrahaju, neviem cim to je :) he he, no tak nedelis sa ale ponuknes seba :D :D a viem si predstavit ako by mi niekto skusenejsi do toho frflal :)
 
veronikaS
2010-11-29 11:52:05+01
no ja by som potrebovala sem tam aj nejaky model chalana, ale nejako sa v mojom okoli vsetci zdrahaju, neviem cim to je :) he he, no tak nedelis sa ale ponuknes seba :D :D a viem si predstavit ako by mi niekto skusenejsi do toho frflal :)
 
SK_8er
2010-11-29 12:39:19+01
no ja skusenejsi urcite niesom :) z toho slova si mozem zobrat len ten zaklad :) ja len skusam :D a frflat nefrflem, len ked tak poviem svoj nazor (s ktorym samozrejme nemusis suhlasit :) ) a pri foteni maju vsetci inu predstavu, 10 fotografov, 1 objekt = 10 roznych fotiek :D
 
SK_8er
2010-11-29 12:39:19+01
príspevok od: veronikaS
no ja by som potrebovala sem tam aj nejaky model chalana, ale nejako sa v mojom okoli vsetci zdrahaju, neviem cim to je :) he he, no tak nedelis sa ale ponuknes seba :D :D a viem si predstavit ako by mi niekto skusenejsi do toho frflal :)
no ja skusenejsi urcite niesom :) z toho slova si mozem zobrat len ten zaklad :) ja len skusam :D a frflat nefrflem, len ked tak poviem svoj nazor (s ktorym samozrejme nemusis suhlasit :) ) a pri foteni maju vsetci inu predstavu, 10 fotografov, 1 objekt = 10 roznych fotiek :D
 
SK_8er
2010-11-29 12:39:19+01
[reply0=veronikaS]no ja by som potrebovala sem tam aj nejaky model chalana, ale nejako sa v mojom okoli vsetci zdrahaju, neviem cim to je :) he he, no tak nedelis sa ale ponuknes seba :D :D a viem si predstavit ako by mi niekto skusenejsi do toho frflal :)[/reply0]no ja skusenejsi urcite niesom :) z toho slova si mozem zobrat len ten zaklad :) ja len skusam :D a frflat nefrflem, len ked tak poviem svoj nazor (s ktorym samozrejme nemusis suhlasit :) ) a pri foteni maju vsetci inu predstavu, 10 fotografov, 1 objekt = 10 roznych fotiek :D
 
jaropalo
2010-11-29 13:28:42+01
[reply0=SK_8er]no ja skusenejsi urcite niesom :) z toho slova si mozem zobrat len ten zaklad :) ja len skusam :D a frflat nefrflem, len ked tak poviem svoj nazor (s ktorym samozrejme nemusis suhlasit :) ) a pri foteni maju vsetci inu predstavu, 10 fotografov, 1 objekt = 10 roznych fotiek :D [/reply0]10 fotiek?
 
jaropalo
2010-11-29 13:28:42+01
10 fotiek?
 
HUGO7
2010-11-29 13:55:05+01
Je to sice v sklade ale v podstate doma
 
HUGO7
2010-11-29 13:55:05+01
Je to sice v sklade ale v podstate doma
 
maTTo_corp
2010-11-29 14:02:58+01
ojojoj, pekné to tam máš ;)
 
maTTo_corp
2010-11-29 14:02:58+01
[reply0=HUGO7]Je to sice v sklade ale v podstate doma[/reply0]ojojoj, pekné to tam máš ;)
 
veronikaS
2010-11-29 14:03:17+01
ale urcite si skusenejsi, ja mam zrkadlovku iba mesiac v rukach, takze technicky urcite :) no v podstete mas pravdu, kazdy sme iny a pozerame sa na veci rozne :) tak ale zase mne kritika nevadi praveze naopak :)
 
Strana 2 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()