Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

OLYMPUS E-510

slavko
slavko 2008-09-21 16:34:26+02
CHCEM SA OPYTAT ,OHLADOM TOHTO FATACIKA KUPIL SOM SI HO AJ S BLESOM ,ALE NIEKEDY SA MI ZDAJU VELMI,VELMI TMAVE FOTKY..VIE MI NIEKTO PORADIT ...DAKUJEM..!
 
slavko
2008-09-24 21:22:55+02
príspevok od:
skus zvysit ISO, znizit clonu, predlzit expozicny cas a uzivaj si svetla ;)
no dnes soom sa pohral skusal a hral sa s fotacikom ma velmi vela moznosti ale vsetko je v nastaveniach no pomali to ide ,trosku sa to zlepsuje...dakujem...
 
slavko
2008-09-24 21:24:51+02
príspevok od: Slavo Jancisin
Učite som bol spokojný. No momentálne chcem prejsť na niečo novšie a pre mňa aj zaujímavejšie (Nikon D90/D300-podľa financií).
D90 D300 TAK TO SU UZ SILNE NEW FOTTO NO NIE JE TO LACNA ZALEZITOST..!!§
 
martin1
2009-02-07 19:44:07+01
Cau vykasli sa na rezim P,vypni blesk zvol rezim M nastav clon.c.podla toho co chces fotit,iso podla toho ake su svetelne podmienky oko na hladacik a v nom vidis-2..-1...0...+1...+2,stlac spust do polovice a nastav ukazovatel na stupnici na hodnotu ..0..,ak mas dotlac spust a foto by malo byt OK.Ak cas neudrzis z ruky pouzi stativ.Meranie expozicie za akych podmienok v ktorom mieste skus nastudovat na internete alebo v knihach o expozicii.Ahoj
 
martin1
2009-02-07 20:27:01+01
Prepac prosim ta,ja som to domrvil po stlaceni spuste a naslednom odcitani ex. hodnot a zaostreni nemusis drzat v rezime M stlacenu spust do polovice, nastav ukazovatel na 0 a exponuj teraz by malo byt foto OK.V ktorom mieste sa meria exp.ake sa nastavuju honoty za akych podmienok skus nastudovat.Prepac prosim ta este raz, dnes mam den blbec a akosi sa do vsetkeho zamotavam.Cau
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()