Hore
Fórum » Video
 

Magic Lantern HDR Video - iba 300dpi ?!

navaras
2013-02-24 15:16:48+01
Zdravím vás,
Chcem sa opýtať, či niekto z vás robil HDR video cez magic lantern a používal pri tom ten napísaný script do virtualdub.
Mám natočené video v HDR, ktoré klasicky preblikáva (ISO100/400). Cez ten script som si to postupne previedol do "pozeratelnej" formy, no mám taký pocit že tým dosť utrpela kvalita videa .
Keď prevádzam jednotlivé FPS tak pri každom spájaní vypíše v CMD chybu warning: ...will use 300dpi ...
Máte z tým niekto skúsenosti ?
Prevod videa trval hodiny ... ale ak je nejaká schodná cesta ako tomu zvýšiť kvalitu, veľmi by som sa potešil
Za konštruktívne rady ďakujem
 
jamgurmi
2013-02-24 17:17:21+01
príspevok od: navaras
Zdravím vás,
Chcem sa opýtať, či niekto z vás robil HDR video cez magic lantern a používal pri tom ten napísaný script do virtualdub.
Mám natočené video v HDR, ktoré klasicky preblikáva (ISO100/400). Cez ten script som si to postupne previedol do "pozeratelnej" formy, no mám taký pocit že tým dosť utrpela kvalita videa .
Keď prevádzam jednotlivé FPS tak pri každom spájaní vypíše v CMD chybu warning: ...will use 300dpi ...
Máte z tým niekto skúsenosti ?
Prevod videa trval hodiny ... ale ak je nejaká schodná cesta ako tomu zvýšiť kvalitu, veľmi by som sa potešil
Za konštruktívne rady ďakujem
realne som to len skusal, ale spajanie som robil cez AE, resp. FC Motion a bez problemov, takze ti asi nepomozem.
 
navaras
2013-02-24 17:40:38+01
príspevok od: jamgurmi
realne som to len skusal, ale spajanie som robil cez AE, resp. FC Motion a bez problemov, takze ti asi nepomozem.
A mohol by si mi prosím ta pomôcť ako na to ? aspoň v krátkosti, vďaka ... mám Premiere Elements 9 ... osobne však radšej robím v Ediuse ... v ňom sa to nejako nedá ?
 
Napster050
2013-02-24 17:42:01+01
neni jednoduhšie kúpiť si prechodový filter ?
 
navaras
2013-02-24 17:46:15+01
je, video už mám však natočené ...
 
jamgurmi
2013-02-24 17:50:31+01
príspevok od: navaras
A mohol by si mi prosím ta pomôcť ako na to ? aspoň v krátkosti, vďaka ... mám Premiere Elements 9 ... osobne však radšej robím v Ediuse ... v ňom sa to nejako nedá ?
skus pozriet mozno ti to pomoze, hladaj nejaky tutorial na webe, tieto programy nepouzivam a edius uz vobec nie http://www.youtube.com/watch?v=o2qgrtVBpG4
 
dajopajo
2013-02-24 19:25:35+01
Ahoj samemu sa mi to nepodarilo spojazdnit, mal som 50d, ale fotak zacal po case tak blbnut, ze som to radsej zmazal a vykaslal sa na lantern, nechcel sa ani zapnut :-/
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()