Hore
Fórum » Video
 

Kratky Film

Luu
2013-05-08 05:15:46+02
Jeden den len si tak sedim a prebehlo my myslou fotenie portretov v dlha uzavierka v tme+blesk a vytvorilo to taky super efekt ktory vyzeral ako duch a tak ma napadlo ze to by sa dalo spravit aj z video. toto je vysledok dufam ze pochopit vyznam... http://www.youtube.com/watch?v=lOahqxym9T0
 
ROBAN
2013-05-08 06:16:15+02
Mozno ta to urazi, ale ale vyzera to ako dokument o autistovi. Pepac.
 
Konan
2013-05-08 06:24:20+02
Ja som to vobec nepochopil. Asi som natvrdly .
 
Luu
2013-05-08 06:25:47+02
príspevok od: ROBAN
Mozno ta to urazi, ale ale vyzera to ako dokument o autistovi. Pepac.
nie nie ...prave naopak dakujem ze ma nerobite namyslenym clovekom ktory si mysle ze vsetko co robi je perfektne
 
ROBAN
2013-05-08 06:30:14+02
príspevok od: Luu
nie nie ...prave naopak dakujem ze ma nerobite namyslenym clovekom ktory si mysle ze vsetko co robi je perfektne
Fakt som ta nechcel urazit, ale nerozumiem tomuto "umeniu". Asi sa venujem moc komercnej fotografii.
 
Luu
2013-05-08 06:42:15+02
príspevok od: ROBAN
Fakt som ta nechcel urazit, ale nerozumiem tomuto "umeniu". Asi sa venujem moc komercnej fotografii.
fakt si ma neurazil, a toto neni niaka sutaz som to robil pre zabavu a moje potesenie co splilo ucel, a som myslel ze by som to mohol zdielat aj z ostatnymi, a malo to byt ako zobrazenie "smrtky" ktora si presla pre dalsiu obet? asi.
 
noik
ocenenie redakciou 2013-05-08 06:44:33+02
prijemne videjko
 
Luu
2013-05-08 07:03:53+02
príspevok od: noik
prijemne videjko
dakujem snazil som sa aj zachitit trocha prostredia z Arkansasu
 
noik
ocenenie redakciou 2013-05-08 07:06:47+02
Pekne urobene...zaujal ma pan...skoda, ze si posledne prelinanie neurobil, aby pan zmizol z kresla a mladas by zostal sam...
 
Luu
2013-05-08 07:28:33+02
príspevok od: noik
Pekne urobene...zaujal ma pan...skoda, ze si posledne prelinanie neurobil, aby pan zmizol z kresla a mladas by zostal sam...
hah...to ma nenapadlo...ach to by urcite vezeral dobre! jediny problem z "panom" mam ze sa nerad foti ci kameru a potom vyzera neprirodzene ...inak velmi prijemny hostovsky otec
 
quintes
2013-05-08 08:03:22+02
Čo sa týka videa a jeho "umeleckej" stránky, nevyjadrím sa, lebo tomu nerozumiem, prišlo mi to dosť smutné a ja nemám na smútok čas

Čo sa týka technického prevedenia, máš to isto namakané viac ako ja, hoci ja žiadne videá netočím, no páčia sa mi tie drobné fintičky

Ja osobne by som raz v živote chcel nasať tú vidieckú atmosféru z JúEsEndEj, neviem ani prečo
 
galaximato
2013-05-13 11:06:54+02
Pekne, tajomne, dobre spracovane, hudba decentna ale to dodavolo tomu tajomnosta super video aj
ja radsej tocim v akom programe si to upravoval ja pouzivam vegas a plus knemu hruza pluginov
Tocene to bolo ??? ake skla si pouzil ak zrkadlovkou ???
Dik za info je to dobre daval si doraz na detajl nebral si celok ako ruka sa suchla o ten strom a pod len troska dlhsi zaciatok ale super tocil si stativom alebo si pouzil aj sanky.

Vopred dik za info
 
POKY
2013-05-13 11:25:39+02
Osobne sa mi to páčilo, či už to bolo smutné to nieje podstatné, malo to veľký umelecký nádych a pekne si sa s tým pohral. Osobne tiež robím takéto pitomosti a nie vždy publikum chápe, takže dokážem pochopiť. Filmujem kamerou, zrkadlovku mám na fotenie. Aj ja mám veľa ďalších nápadov, no nieje veľa psotriedkov na realizáciu, herci, prostredie atď. Takže gratulácia k podarenej drobotinke len tak ďalej, ak by si chcel skúsiť niečo väčšie pridal by som sa.
 
Jubi
2013-05-13 12:05:59+02
Dva palce hore...
 
Mephistopheles
2013-05-13 13:13:25+02
Zaujal ma nápad (aj ja teraz experimentujem z dlhou uzávierkou), ale mne až tak nesedí to spracovanie, tím nevravím že je to zlé.
Podla mňa by sa tam viac hodili chladnejšie farby, pripadne čiernobiele prevedenie.
To by viac umocnilo atmosféru ako "smrtka" v modrých teniskách.
A jedna otázka.
Ten názov No worlds - no words bol úmysel alebo preklep?
Koľko ľudí toľko ciest.
 
MarianDLL
2013-05-13 16:07:14+02
Mne sa to velmi paci aj po obsahovej aj po formalnej stranke.
Tie modre tenisky su otrasne, hudba dobra, miestami mohla by mohla byt aj trochu "silnejsia".
Technicka uroven spracovania podla mna super. Na konci v tom interieri si to mohol zobrat zo sirsia, ten otec mohol byt v kontexte s niecim (napr. ze pozera telku sam doma ako stary mladenec), lebo takto to vyzera ze pozera hokej a zuje zuvacku. A ten chalan sa tam mohol len tak zjavovat akoby to boli spomienky toho stareho, alebo nieco na ten sposob a nie ze tam stoji hned pred nim jak stlp. Este zaujimavejsie by bolo keby bol foter zobrate cez timelapse a syn by sa pomaly zjavoval a stracal.
Kazdopadne nasrali ma len tvoje reakcie, lebo mam z nich pocit, ze sam nevies co to vlastne malo znamenat. Svoje vysvetlenie si totiz zakoncil otaznikom. Ty ako umelec si musis byt isty tym co robis, musis mat silnu prevahu nad divakom. My obycajni smrtelnici sa mozeme len domnievat co presne si mal na mysli. Paci sa mi ked to tak je. Paci sa mi ked clovek tak nejak citi z umenia, ze umelec dava najavo nieco konkretne, ale je to velmi tazko uchopitelne mnou a ja sa len domnievam. Inak super.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()