Hore
Fórum » Video
 

program video - nie strih..

fotox3
2018-06-15 07:36:24+02
zdravim, mozno sa to tu uz niekde rozoberalo ale vie mi niekto poradit v prvej "linii" bezplatny program ktory je zamerany hlavne na upravu videa v zmysle farby, sum, ostrost, strih je jasny, efetky ma nezaujimaju..
Mam akcnu kamerku a vystup v pc nieje to co vidam na youtube z rovnakych kamier co je zapricinene post procesom len neviem ktory program je taky vylepsovaci, lebo strihaju vsetky a efekty ma nejako nazeujimaju
Diky
 
shagy2301
2018-06-15 08:05:19+02
príspevok od: fotox3
zdravim, mozno sa to tu uz niekde rozoberalo ale vie mi niekto poradit v prvej "linii" bezplatny program ktory je zamerany hlavne na upravu videa v zmysle farby, sum, ostrost, strih je jasny, efetky ma nezaujimaju..
Mam akcnu kamerku a vystup v pc nieje to co vidam na youtube z rovnakych kamier co je zapricinene post procesom len neviem ktory program je taky vylepsovaci, lebo strihaju vsetky a efekty ma nejako nazeujimaju
Diky
napr.: https://www.blackmagicdesign.com/products/davinciresolve/
 
acton
2018-06-15 08:50:37+02
Aby si nebol sklamany, to co vidis na youtube nie je z bezplatnych programov.
 
shagy2301
2018-06-15 08:54:08+02
príspevok od: acton
Aby si nebol sklamany, to co vidis na youtube nie je z bezplatnych programov.
Schválne skúste si stiahnuť a vyskúšať ten DaVinci Resolve vo free verzii, aké sa tam dajú kúzla s farbami a podobne dajú robiť. Áno chýbajú tam rôzne už predefinované filtre a treba sa s tým teda vyhrať trochu viac.
Blackmagic patrí v brandži medzi špičku ako v hw tak aj v sw
 
acton
2018-06-15 09:04:27+02
príspevok od: shagy2301
Schválne skúste si stiahnuť a vyskúšať ten DaVinci Resolve vo free verzii, aké sa tam dajú kúzla s farbami a podobne dajú robiť. Áno chýbajú tam rôzne už predefinované filtre a treba sa s tým teda vyhrať trochu viac.
Blackmagic patrí v brandži medzi špičku ako v hw tak aj v sw
Pouzivam Magix za 150 eur, nie je to tiez bohvie co ale na muziku mne postacuje... aby nedoslo k nedorozumeniu je to program na upravu videi ale muziku tiez na tom mozno strihat...
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()