Hore
Fórum » Video
 

Aký objektiv pre BMPCC 4K

Elawer
2020-01-02 20:29:21+01
Zdravím. Planujem si kupiť BMPCC 4K + prislušentstvo ako naprikald beteria SDD a pod. Neviem si ale vybrať zakladny objektiv čo by ste mi odporučili? Jedno viem že nechcem pevne ohnisko a bolo by fajn keby mal objektiv stabilizaciu obrazu. Kludne može byť aj bazarovka. Nechcem zas dať za objektiv 800€ Prosim ak mate nejake napady rad si ich prečitam Pekny večer.
 
Fuser
2020-01-02 22:29:58+01
Neviem ako to bude s kompatibilitou pri stabilizácii telo vs objektív.
BM to navrhoval tak že stabilizáciu má robiť externe zariadenie preto ak chceš stabilizáciu radšej dokúpiť napr. Glidecam, DJI ronin a podobne.

Neviem čo chceš natáčať dobrý je Olympus 12-40 2.8 PRO ale nemá stabil.
Dobrý univerzál by bol Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 12-100mm 1:4.0 IS PRO ale ...

BMPCC 4K je dosť veľká na cestovanie s batohom + chce to další kufrík na stabilizátor alebo statív.
K tomu sa hodia filmárskej objektívy ale sú drahé.
 
blahoslav J B Art
2020-01-02 23:15:42+01
príspevok od: Elawer
Zdravím. Planujem si kupiť BMPCC 4K + prislušentstvo ako naprikald beteria SDD a pod. Neviem si ale vybrať zakladny objektiv čo by ste mi odporučili? Jedno viem že nechcem pevne ohnisko a bolo by fajn keby mal objektiv stabilizaciu obrazu. Kludne može byť aj bazarovka. Nechcem zas dať za objektiv 800€ Prosim ak mate nejake napady rad si ich prečitam Pekny večer.
https://wolfcrow.com/the-best-lenses-for-the-blackmagic-pocket-cinema-camera-4k/
 
Elawer
2020-01-03 15:21:56+01
príspevok od: Fuser
Neviem ako to bude s kompatibilitou pri stabilizácii telo vs objektív.
BM to navrhoval tak že stabilizáciu má robiť externe zariadenie preto ak chceš stabilizáciu radšej dokúpiť napr. Glidecam, DJI ronin a podobne.

Neviem čo chceš natáčať dobrý je Olympus 12-40 2.8 PRO ale nemá stabil.
Dobrý univerzál by bol Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 12-100mm 1:4.0 IS PRO ale ...

BMPCC 4K je dosť veľká na cestovanie s batohom + chce to další kufrík na stabilizátor alebo statív.
K tomu sa hodia filmárskej objektívy ale sú drahé.
Ano idem kupovať aj ronin a aj kufrik a batoh mam všetko mam premyslene len ten objektiv ma trapi. Ďakujem ta navrhy hned ich idem pozrieť a ano najradšej by som tam mal filmarske objektivy ale každy vieme ale peniaze to stoji.
 
fatality
2020-01-03 16:26:54+01
príspevok od: Elawer
Ano idem kupovať aj ronin a aj kufrik a batoh mam všetko mam premyslene len ten objektiv ma trapi. Ďakujem ta navrhy hned ich idem pozrieť a ano najradšej by som tam mal filmarske objektivy ale každy vieme ale peniaze to stoji.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()