Hore
Fórum » Video
 

Utopená GoPro kamera

MatejGoPro
2023-10-20 23:02:55+02
Ahojte, stretol sa už niekto s utopenou GoPro kamerou? Moju Hero 9 sa mi podarilo namočiť v mori so zle zacvaknutym krytom. Skúšal som to dať reklamovať no zamietli to hneď na stole a servis vraj nie je možný z dôvodu, že kamera je lepena a došlo by k jej zničeniu. Vyskúšal som odmerať napätie na baterke tak som nameral 3,8V, keď ju dam nabijať cez kameru tak dioda nabijania svieti ale kamera na zapnutie nereaguje. Niekto nejake typy čo vyskúšať? Ďakujem
 
gytheio
2023-10-21 12:47:52+02
príspevok od: MatejGoPro
Ahojte, stretol sa už niekto s utopenou GoPro kamerou? Moju Hero 9 sa mi podarilo namočiť v mori so zle zacvaknutym krytom. Skúšal som to dať reklamovať no zamietli to hneď na stole a servis vraj nie je možný z dôvodu, že kamera je lepena a došlo by k jej zničeniu. Vyskúšal som odmerať napätie na baterke tak som nameral 3,8V, keď ju dam nabijať cez kameru tak dioda nabijania svieti ale kamera na zapnutie nereaguje. Niekto nejake typy čo vyskúšať? Ďakujem
Pripoj ju kablom k Pc, ak nebude ziadny signal ani v Pc ani v Gopro, je znicene.
 
MatejGoPro
2023-10-21 13:29:29+02
Ďakujem za odpoveď. Vyskúšal som to a kameru nenačitalo. Bude zničená.
 
gytheio
2023-10-21 13:34:42+02
príspevok od: MatejGoPro
Ďakujem za odpoveď. Vyskúšal som to a kameru nenačitalo. Bude zničená.
Nedavno som predal Gopro4 black edition s asi kilogramom prislusenstva, niekolko baterii 2 vodotesne krity vseliake drziaky.. za 70 eur cez ebay. Medzi 9 a 4 v kvalite obrazu velky rozdiel nie je, oplati sa kupit starsie Gopro ako za nove dat 400.
 
MatejGoPro
2023-10-22 08:44:56+02
Chcel som sa vyhnúť kupovaniu elektroniky z druhej ruky. Takto som kupil nove a vydržalo mi týždeň. Čo už, skúsim sa popozerať po nejakých inzeratoch. Každopádne dakujem za radu
 
gytheio
2023-10-22 11:45:28+02
príspevok od: MatejGoPro
Chcel som sa vyhnúť kupovaniu elektroniky z druhej ruky. Takto som kupil nove a vydržalo mi týždeň. Čo už, skúsim sa popozerať po nejakých inzeratoch. Každopádne dakujem za radu
Gopro pokial ho neutopis sa nema preco pokazit, ziadne mechanicke casti.. vobec by som sa nebal kupit z druhej ruky.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()