Hore
Fórum » Servis fototechniky
 

vianočný rozbitý foťák 1

kalidios
2015-12-26 10:46:09+01
Ospravedlňujem sa, že Vás opäť otravujem s tím istý, no predtým som to zle napísal, fotoaparát zobrazuje dobre fotky čo boli nafotené pred pádom alebo menu, takže lcd je v poriadku, no od pádu fotí zobrazuje aj v pc všetko do modra, je to canon d40, no aj tak ma to mrzí mal som ho rád a dobre sa s ním fotilo, ...tak sa len pýtam či s tím náhodou nemáte niekto skúsenosť, či to nieje len nejaká banalita ale je game over Ďakujem za toleranciu a želám krásne sviatky, plné radosti pohody a nech sa Vám vyhýbajú nehody
 
blahoslav J B Art
2015-12-26 11:11:47+01
príspevok od: kalidios
Ospravedlňujem sa, že Vás opäť otravujem s tím istý, no predtým som to zle napísal, fotoaparát zobrazuje dobre fotky čo boli nafotené pred pádom alebo menu, takže lcd je v poriadku, no od pádu fotí zobrazuje aj v pc všetko do modra, je to canon d40, no aj tak ma to mrzí mal som ho rád a dobre sa s ním fotilo, ...tak sa len pýtam či s tím náhodou nemáte niekto skúsenosť, či to nieje len nejaká banalita ale je game over Ďakujem za toleranciu a želám krásne sviatky, plné radosti pohody a nech sa Vám vyhýbajú nehody
oh mein karel gott, to bolo treba zalozit novu temu a nestacilo to dat k povodnej?
treba to opravit pri vyvolani z RAWu
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2015-12-26 12:06:27+01
Zanes to do autorizovaneho sefvisu a nechaj si vyhotovit diagnostiku. Budes vediet, co by satala oprava a rozhodnes sa podla jej vysky.

Vyzera to na snimac, odhad aspon 150€.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()