Hore
Fórum » Servis fototechniky
 

Neotvara vstavany blesk Canon 50D

thomas.adamjak
2016-04-18 20:40:14+02
Ahojte,
stala sa mi taka vec ze po nasadeni externeho blesku a jeho nasledneho odobrati mi fotak prestal vysuvat blesk. Docital so sa ze v kolajnickach by mal byt plastovy kolik (nieco ako poistka) ktory by mal byt hore ked tam externy blesk nie je. Cekol som to a ten kolik mi tam chyba mozno je len zaseknuty alebo co. Neviete mi poradit nejaky servis kde by mi to dali do poriadku za nejaku rozumnu cenu??/
Banska Bystica + okolie
 
Tibor78
2016-04-19 07:00:30+02
príspevok od: thomas.adamjak
Ahojte,
stala sa mi taka vec ze po nasadeni externeho blesku a jeho nasledneho odobrati mi fotak prestal vysuvat blesk. Docital so sa ze v kolajnickach by mal byt plastovy kolik (nieco ako poistka) ktory by mal byt hore ked tam externy blesk nie je. Cekol som to a ten kolik mi tam chyba mozno je len zaseknuty alebo co. Neviete mi poradit nejaky servis kde by mi to dali do poriadku za nejaku rozumnu cenu??/
Banska Bystica + okolie
Ludia si pochvaluju p.Matunaka.....najdes ho cez google.
 
thomas.adamjak
2016-04-19 11:58:45+02
príspevok od: Tibor78
Ludia si pochvaluju p.Matunaka.....najdes ho cez google.
Pocul som o nom kazdopadne cestu nemam tym smerom tak to beriem ako zalozny plan ... skor hladam niekoho z okolia BB
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2016-04-19 12:07:02+02
príspevok od: thomas.adamjak
Pocul som o nom kazdopadne cestu nemam tym smerom tak to beriem ako zalozny plan ... skor hladam niekoho z okolia BB
No servis nenajdes na kazdom rohu.
 
inkubbus
2016-04-19 12:14:48+02
ten kolík tam je len je to taký malinký mikrospínač pod prítlačným plieškom na pravej strane sánok. to že ho nevidíš je práve ten problém prečo sa nevysúva blesk - je zatlačený a signalizuje nasadený ext. blesk
 
obonsky
2016-04-19 16:06:00+02
Mne sa to stavalo na D70-ke - nevyskakoval mi blesk, islo to len silou. Pomohol kontox.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()