Hore
Fórum » Servis fototechniky
 

Canon 70-200 2.8

Lubosza85
2018-06-17 23:24:53+02
Dobry den. Chcem sa poradit ci mam dat opravit tento objektiv a hlavne kde to dat opravit. Stalo sa mi to ze posledny prstenec na objektive - medzierka nad napisom 70-200 -ten cim sa ostry je trosku odeleny od objektivu asi 0.2 mm ako keby sa vnutri nieco zlomilo alebo uvolnila skrutka. Objektiv foti dobte ostro aj som s tym uz porobil fotky len by som to chcel mat v poriadku ak to ide ale zasa sa mi nechce rozoberat objektiv ak by sa s nim mohlo nieco stat. Posielam aj foto. Prva foto je ked to drzim s rukou a druha a tretia je ta medzera
Prosim o vase skusenosti ci to vobec riesit lebo to foti dobre ale trosku mi to vadi ked ho drzim v ruke a samozrejme ten pocit ked to nie je v poriadku.Dakujem naozaj moc o radu ci to vobec riesit, ci nemate skusenosti s niecim takym a hlavne kde na Slovensku to vedia urobit idealne zapadne slovensko.
 
PeCh
2018-06-18 08:56:24+02
Najlepšie zabehnúť niekam, kde opravujú Canon objektívy. osobne a popýtať sa ich, či by to riešili a vedeli opraviť. Napríklad zbehni do ProLaiky. Osobne si však myslím, že si nemusíš robiť veľa starostí, keď funguje v poriadku (ale pocit je pocit).
 
jrfoto
2018-06-18 09:58:16+02
stalo sa mi oste minuly vikend ale asi tak 3mm vola sa spravila, odniesol som ho pondelok do prolaika, utorok volali ze je hotovy, sua za opravu 80 euro
 
Lubosza85
2018-06-18 21:08:14+02
S panom z Novych Zamkov nemate skusenost?
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()