Hore
Fórum » Servis fototechniky
 

Pozarucny servis

bledula
2018-10-28 14:59:17+01
Ahojte. Poradite mi pre moju sunocku pozarucny servis? CANON 60D vypisuje error 20 a 30. Pozerala som viacere servisy a uz diagnosticky poplatok sa riadne lisi. Viete mi poradiť kam sa obrátiť, kde to nepobabru, resp. kde mate dobre skusenosti? Dakujem.
 
acton
2018-10-28 16:47:06+01
príspevok od: bledula
Ahojte. Poradite mi pre moju sunocku pozarucny servis? CANON 60D vypisuje error 20 a 30. Pozerala som viacere servisy a uz diagnosticky poplatok sa riadne lisi. Viete mi poradiť kam sa obrátiť, kde to nepobabru, resp. kde mate dobre skusenosti? Dakujem.
Co som si daval opravovat fotoaparat vzdy bola diagnostika zadarmo, bolo to sice nie na Slovensku ale aj tak zaujimave, ze sa plati za diagnostiku.
 
acton
2018-10-28 16:52:39+01
príspevok od: bledula
Ahojte. Poradite mi pre moju sunocku pozarucny servis? CANON 60D vypisuje error 20 a 30. Pozerala som viacere servisy a uz diagnosticky poplatok sa riadne lisi. Viete mi poradiť kam sa obrátiť, kde to nepobabru, resp. kde mate dobre skusenosti? Dakujem.
Error 20 na Canon 60d je mechanicka chyba, moze byt sposobena aj chybou v pbjektive. Ak mate iny objektiv treba nasadit a vyskusat, ked vypisuje aj tak error 20 treba dat dole objektiv a v manualnom rezime spustit cistenie snimaca.
 
acton
2018-10-28 16:56:06+01
príspevok od: bledula
Ahojte. Poradite mi pre moju sunocku pozarucny servis? CANON 60D vypisuje error 20 a 30. Pozerala som viacere servisy a uz diagnosticky poplatok sa riadne lisi. Viete mi poradiť kam sa obrátiť, kde to nepobabru, resp. kde mate dobre skusenosti? Dakujem.
"Err 30" indikuje, že boli zistené poruchy súvisiace so zdrojom napájania.



1. Vypnite fotoaparát.

2. Vyberte batériu z fotoaparátu.

3. Pri použití mikrovlákna dôkladne vyčistite kontakty na batérii. Robte to aj vtedy, ak kontakty už vyzerajú čisté.

4. Opätovne vložte batériu do fotoaparátu.



Ak sa chyba stále vyskytuje, skúste alternatívnu batériu.
 
bledula
2018-10-28 23:39:11+01
Dakujem, skusim Uvidime.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()