Hore
Fórum » Spracovanie fotografie
 

dvd Profesionální Postprodukce v2

markoe
markoe 2012-09-04 16:44:03+02
Som študent a prepáčte ale nemám 100eur na DVD a nezarábam si fotkou, ale rad by som sa naučil lepšie upravovať fotky a tieto DVD vyzerajú veľmi dobre. Chcel by som sa spýtať či tu nie je niekto schopný sa nato zložiť? najlepšie kebyže sme štyria a každý dá 25eur ,mohli by sme sa stretnúť v Bratislave a osobne sa dohodnúť.

link na DVD : http://www.lightgarden.cz/academy/vyukova-dvd/profesionalni-postprodukce-v2
 
WildSammy
2012-11-27 00:03:43+01
príspevok od: total empty
Pochop,že pirátstvo je krádež. Ak nato nemám,tak to nekúpim, a nakoniec by som apeloval na etickú stránku veci. Ja viem,že príležitosť robí zlodeja, ale kradnúť sa nemá. Pokiaľ maš kradnutý soft vo firme,môže ťa to vísť sakra draho.
napr.. mas auto.. kupil si ho, je tvoje, ale dal si ho zadarmo pouzivat aj inym analogia
 
WildSammy
2012-11-27 00:08:04+01
nie je piratsvo skor to, ze by som to dalej predaval? pripadne by som mal pristup k originalom, ktore som si ani nezakupil a tie by som okopiroval a predaval dalej? ja viem.. zakon nepusti, ja len, ze v dnesnej dobe sa uz neoplati pomahat nikomu.. pretoze pomozes a este ty budes zly uz som sa poucil prave dnes
 
WildSammy
2012-11-27 00:11:37+01
to potom cenzurujme cely internet a dostavajme sa na nom len k takym komercnym chlacholom ako vidime kazdy den v TV.. vymyvanie hlav.. internet by malo byt slobodne medium, ale to su uz casy davno minule
 
ArcturusTO
2012-11-27 00:28:59+01
problematika je toto velmi zdlhava a narocna na pochopenie... analogia s autom nieje spravna aspon podla mna... ked si kupis auto neurobis si z neho v garazi kopiu a dalsiu a dalsiu.... keby si nam poziciaval original tak by na veci nebolo nic zle, tym, ze siris warez dopustas sa zlocinu nech sa na to pozries akokolvek... Sirenie warezu dnes je skor protestom proti vysokym takmer monopolnym cenam niektorych produktov. Keby si si mohol kupit a pozriet film doma za 50 centov kludne to spravis a netahal by si ho vselkikade po serveroch cize je to skor o vzdore ako o kradezi to vsak neznamena ze je to v poriadku. Zvlast u drobnych autorov, ktory nevlastnia miliardove imperium... sloboda internetu ako media a sirenie nelicencovanych foriem dat su dve veci velmi odlisne... ja osobne som si tuto ediciu objednal aj ked som mal velmi vela moznosti ako sa k nej dostat zadarmo ale nemyslim si ze by to v tomto pripade bola spravna vec, usilie autora a ochota podelit sa so zaciatocnikmi a svoje know-how si urcite zasluzi odmenu... ci je suma spravna je nepodstatne... ked pridu a pozriem zhodnotim z pohladu zaciatocnika minimalne pre autora to moze byt zaujimave...
 
WildSammy
2012-11-27 02:08:29+01
príspevok od: ArcturusTO
problematika je toto velmi zdlhava a narocna na pochopenie... analogia s autom nieje spravna aspon podla mna... ked si kupis auto neurobis si z neho v garazi kopiu a dalsiu a dalsiu.... keby si nam poziciaval original tak by na veci nebolo nic zle, tym, ze siris warez dopustas sa zlocinu nech sa na to pozries akokolvek... Sirenie warezu dnes je skor protestom proti vysokym takmer monopolnym cenam niektorych produktov. Keby si si mohol kupit a pozriet film doma za 50 centov kludne to spravis a netahal by si ho vselkikade po serveroch cize je to skor o vzdore ako o kradezi to vsak neznamena ze je to v poriadku. Zvlast u drobnych autorov, ktory nevlastnia miliardove imperium... sloboda internetu ako media a sirenie nelicencovanych foriem dat su dve veci velmi odlisne... ja osobne som si tuto ediciu objednal aj ked som mal velmi vela moznosti ako sa k nej dostat zadarmo ale nemyslim si ze by to v tomto pripade bola spravna vec, usilie autora a ochota podelit sa so zaciatocnikmi a svoje know-how si urcite zasluzi odmenu... ci je suma spravna je nepodstatne... ked pridu a pozriem zhodnotim z pohladu zaciatocnika minimalne pre autora to moze byt zaujimave...
Dik za objasnenie moje DVD teda postupim dalej darovanim osobe, ktoru uznam za vhodnu este si musim premysliet komu
 
kepaso
2012-11-27 03:18:13+01
príspevok od: WildSammy
Dik za objasnenie moje DVD teda postupim dalej darovanim osobe, ktoru uznam za vhodnu este si musim premysliet komu
toto je forum, kde vsetci maju riadne zmluvy, originalny software a nepiratia. Tu nepochodis.
 
ArcturusTO
2012-11-27 09:03:04+01
príspevok od: WildSammy
Dik za objasnenie moje DVD teda postupim dalej darovanim osobe, ktoru uznam za vhodnu este si musim premysliet komu
mozes aj mne ja som si totiz objednal postprodukce v2 a nie svetlo
 
haplo602
2012-11-27 11:08:02+01
uz na zaciatku tom sa cudoval co sa tu rozobera a ja mi doteraz divne ze ephoto cele vlakno nezmazalo.

pan Petera ma plne pravo pytat za svoju pracu kolko uzna za vhodne. ano je to lakave stiahnut ked nemozem kupit, ale nieje to spravne riesenie.

este jedna vec. KED NAHODOU BUDETE SKLAMANI PROGRAMOM DALSEJ FOTOSLOVAKIE, MYSLITE NA TO, ZE TAM MOHOL PREDNASAT PETERA !!!! aj takto to moze skoncit.
 
blur
2012-11-27 13:40:05+01
Myslet si může kdo chce co chce.
Pro mne jsou originál upoutávky, které můžu vidět na youtube dostatečné. Někomu to stačit nemusí. Ale obávám se, že oficiální trailery se nenajdou nikde ve stylu "celá kapitola".
Na druhou stranu, pokud nechci dát plnou částku, podívám se jestli to někdo neprodává "použité". Předpokládám, že inzerátů bude hodně.
Co se ceny týká, jsou tady polemiky o tom jestli to za to stojí nebo ne. Myslím že je to zcestná úvaha. Tvůrce nasadil tuto cenu a trh rozhodne jestli je to prodejné nebo ne.
Pokud umím anglicky, můžu zkusit najít nějaké zahraniční zdroje.
Dobrým příkladem bude Scott Kelby.
Jeho výukové dvd (série 3DVD Light it Shoot it Retouch it:
http://kelbytraining.com/bundle/the-light-it-shoot-it-retouch-it-book-dvd-super-bundle/
je k mání za cca 110 usd.
Tady můžeme porovnat a svobodně se rozhodnout.
Je na každém jestli si koupí výuková dvd od p. Petery a nebo od někoho jiného.
Ale hlavně: zákon a etika!
 
vlasto13
2012-11-27 15:08:57+01
príspevok od: WildSammy
to potom cenzurujme cely internet a dostavajme sa na nom len k takym komercnym chlacholom ako vidime kazdy den v TV.. vymyvanie hlav.. internet by malo byt slobodne medium, ale to su uz casy davno minule
pokial viem tak TV sa uz dlho cenzuruje. internet a veci spojene s tym, budu coskoro pod smernicou EU (nieco ako acta len pod inym nazvom), legalne cenzurovane. teda okrem reklam.

niekto tu pisal ze je neeticke a nemoralne stahovat z warezov a pod. ked nezaplatime za dany produkt (alebo nieco v tom zmysle). KDE SU PENIAZE TAM NIE JE ETIKA, MORALKA A CHARAKTER! mam to preverene a kapitalizmus je len o tomto.

teraz ja dam priklad
najdete si recept na pecenie, alebo si ho opisete (okopirujete) z knihy od vasej kolegine. a vy si ten kolac spravite doma. je to porusovanie autorskych prav? ak ano, tak vsetky vianocky na vianoce su ilegalne kopie
 
Snowkill
2012-12-08 13:09:13+01
ahoj, nevim o čem se bavíte ale nemůže to nekdo někam uploadnout dekuji
 
sankiakis
ocenenie redakciou 2012-12-08 22:42:04+01
príspevok od: Snowkill
ahoj, nevim o čem se bavíte ale nemůže to nekdo někam uploadnout dekuji
 
WildSammy
2013-01-03 14:41:44+01
Nakoľko som tu kritizoval DVD o Svetle od p. Peteru (Lightgarden), tak po case.. ked som sa odosobnil od toho, ze mi to neslo prehrat v DVD prehravaci a ze som za to vyhodil kopec prachov, aby som uviedol veci na spravnu mieru.. tak aj napriek tomu, ze som bol nespokojny s pevedenim DVD, tak po obsahovej stranke su kvalitne a odporucam ich pozriet naozaj kazdemu, kto to mysli s fotografiou seriozne.. Obsahova stranka nakoniec u mna vyvazila ten nedostatok v spracovani.. a teraz po case, ked som sa ukludnil z povodneho rozcarovania, tak mozem len zhodnotit, ze treba ist do toho Napadlo ma, ze by bolo fajn to sem napisat a preto som opat prispel do tejto temy.
 
WildSammy
2013-01-03 16:13:08+01
príspevok od: WildSammy
Nakoľko som tu kritizoval DVD o Svetle od p. Peteru (Lightgarden), tak po case.. ked som sa odosobnil od toho, ze mi to neslo prehrat v DVD prehravaci a ze som za to vyhodil kopec prachov, aby som uviedol veci na spravnu mieru.. tak aj napriek tomu, ze som bol nespokojny s pevedenim DVD, tak po obsahovej stranke su kvalitne a odporucam ich pozriet naozaj kazdemu, kto to mysli s fotografiou seriozne.. Obsahova stranka nakoniec u mna vyvazila ten nedostatok v spracovani.. a teraz po case, ked som sa ukludnil z povodneho rozcarovania, tak mozem len zhodnotit, ze treba ist do toho Napadlo ma, ze by bolo fajn to sem napisat a preto som opat prispel do tejto temy.
este by som chcel dodat, ze samotna problematika svetla je podrobne a zrozumitelne vysvetlena
 
Robert Simeg
2013-01-03 16:26:11+01
Mne sa tiez dvd o svetle pacia a myslim si, ze su hodnotnym ucebnym prostriedkom nie len pre amatera.
 
markoe
2013-01-10 18:29:22+01
Čau napísalo mi viac ľudí že by sa zložili na DVD Profesionálna postprodukcia.
Teraz robím taký ,,prieskum,, kto by o to ešte mal záujem.
Keď mi každý odpise či ma ešte záujem alebo nie tak Ti zasa napíšem koľký sa nato dáme a dohodneme sa ako dáme peniaze dokopy a ako sa stretneme poprípade pošleme si DVD.

+ teraz vydali DVD špeciálne techniky sú to 2dvd a každé stoji 35eur ja by som o to mal záujem ale ak by sme do toho išli zasa viacerí tak napíšte či by ste mali aj o to záujem alebo nie.
 
Strana 4 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()