Ahojte, môžete mi poradiť ako sa robí dvojradová panoráma keď fotím nejakú krajinu? vlastne ako sa robí ten druhý rad panorámi vo photoshope a aké tam má byť prekritie každého záberu,ďakujem
Druhý rad robím s tými istými nastaveniami fotaku (exp. + zaostrenie, manual. rezim) ako pri prvom. Prekrývam asi 50%. No a potom si PS s tým poradí vacsinou sám.
Druhý rad robím s tými istými nastaveniami fotaku (exp. + zaostrenie, manual. rezim) ako pri prvom. Prekrývam asi 50%. No a potom si PS s tým poradí vacsinou sám.
a najprv urobíš v pc horný rad panorámi, potom druhý rad panorámi a potom horný rad aj dolný rad spojíš zas ako panorámu????
ako sapraviť dvojradovú panorámu
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa