Hore
Fórum » Spracovanie fotografie
 

Panotour pro

Cassul
2013-01-17 23:04:38+01
Zdravím Vás,
používate niekto na virtuálne prehliadky panotour pro? Ide o to, že po spracovaní virtuálky mi uloží klasický súbor s príponou .swf....... lenžee tento súbor následne nejde nahrat ako flash na internetovú stránku. Píše Licensed error..... neviete mi poradiť, kto mal takúto skúsenosť?? Ďakujem
 
timton
2013-01-17 23:11:01+01
zrejme si ho nekupoval, co?
 
Cassul
2013-01-17 23:16:21+01
nie veru, len je kreknuty,,,,cize nepyta heslo ani nic... ale asi je to preto, ze?
 
tankista95
2013-01-17 23:29:01+01
príspevok od: Cassul
Zdravím Vás,
používate niekto na virtuálne prehliadky panotour pro? Ide o to, že po spracovaní virtuálky mi uloží klasický súbor s príponou .swf....... lenžee tento súbor následne nejde nahrat ako flash na internetovú stránku. Píše Licensed error..... neviete mi poradiť, kto mal takúto skúsenosť?? Ďakujem
tak ja som ho skusal par rokov dozadu a islo to tiez, a bol cracnuty, zalezi od prehliadaca
 
Cassul
2013-01-18 09:54:57+01
No mozno tie novsie maju uz tuto poistku... Aj ked nie som si isty ako to ten program vie, ked nepyta registracne cislo. Ked bude treba, tak ho kupim, ale vyhodit 300e a zistim, ze to nebolo v tom....
 
Cassul
2013-01-18 10:08:07+01
príspevok od: tankista95
tak ja som ho skusal par rokov dozadu a islo to tiez, a bol cracnuty, zalezi od prehliadaca
Ide o to asi, že si mal staršiu verziu a tam to nemali zabezpečené, ale skúsil som to na 4roch prehliadačoch a ani na jednom to nešlo.
 
NefroniK
2013-01-18 10:14:19+01
príspevok od: Cassul
No mozno tie novsie maju uz tuto poistku... Aj ked nie som si isty ako to ten program vie, ked nepyta registracne cislo. Ked bude treba, tak ho kupim, ale vyhodit 300e a zistim, ze to nebolo v tom....
Tak skús kontaktovať podporu, či je to v tom, a či ti kúpa pomôže.
 
Cassul
2013-01-18 16:56:31+01
No, takže ak by niekto hľadal odpoveď na podobnú otázku ako, ja tak trial verzia aj crack-nutá verzia je chránená a nedá sa vložiť na internet. Takže to majú celkom slušne zabezpečené . Info mám priamo z firmy kolor....
 
lubomirzvolensky
2013-01-18 18:03:34+01
zaujimave - aku mas verziu a ako zlomenu ?
 
tadzesi
2013-01-18 18:23:41+01
Kup a potom sa pytaj na podpore ak ti to nejde. V podstate nepotrebujes ziaden pano GUI. VR poskladas aj v notepade ak mas spravny plugin. Samorejme kupeny.
 
Cassul
2013-01-18 18:36:48+01
príspevok od: lubomirzvolensky
zaujimave - aku mas verziu a ako zlomenu ?
No mam 1.7 panotour pro...a bol k tomu crack..skopiroval do zlozky kde bola nainstalovana a hotovo...program viac nepytal odomna regystraciu....vsetko slo...vystup som spravil, ale nesiel dat na net....
 
Cassul
2013-01-18 18:38:24+01
príspevok od: tadzesi
Kup a potom sa pytaj na podpore ak ti to nejde. V podstate nepotrebujes ziaden pano GUI. VR poskladas aj v notepade ak mas spravny plugin. Samorejme kupeny.
Myslim, ze panotour je super software na virtualne prehliadky. Neviem ci v inom to spravis tak dobre ako tu. Aj ked PtGui je celkom fajn, ale ovela zlozitejsi... a v pano2VR zasa netusim ako dat dokopy viac virtualok..viem spravit vystup iba jednej ....
 
tadzesi
2013-01-18 19:00:12+01
príspevok od: Cassul
Myslim, ze panotour je super software na virtualne prehliadky. Neviem ci v inom to spravis tak dobre ako tu. Aj ked PtGui je celkom fajn, ale ovela zlozitejsi... a v pano2VR zasa netusim ako dat dokopy viac virtualok..viem spravit vystup iba jednej ....
Nepochopil si. Prehliadku spravis aj v notepade. Nepotrebujes graficke rozhranie ktore sa v podstate odvolava na engine do ktoreho potom uklada prehliadku.
 
Cassul
2013-01-18 23:14:43+01
príspevok od: tadzesi
Nepochopil si. Prehliadku spravis aj v notepade. Nepotrebujes graficke rozhranie ktore sa v podstate odvolava na engine do ktoreho potom uklada prehliadku.
aha, hej no to mas zasa pravdu...dakujem za radu
 
psykora2
2013-01-19 00:15:18+01
príspevok od: Cassul
Myslim, ze panotour je super software na virtualne prehliadky. Neviem ci v inom to spravis tak dobre ako tu. Aj ked PtGui je celkom fajn, ale ovela zlozitejsi... a v pano2VR zasa netusim ako dat dokopy viac virtualok..viem spravit vystup iba jednej ....
skus krpanotools, tam sa to da urobit dokopy pre kolko chces virtualok aj so sipkami sa vies prepinat z jednej do druhej alebo cez graficke menu
 
tadzesi
2013-01-19 08:16:43+01
Toto som spravil s krpano. V podste prvotina s bugmi, ale pozeratelne http://www.fotocomplex.sk/pano/viniansky_hrad.aspx

Toto uz lepsie http://www.fotocomplex.sk/pano/tarifa.aspx. Bez pouzitia prostredia na vytvaranie prehliadky. Krpano + notepad++. Krpano ma vela moznosti a zalezi len n tebe co si vymyslis.

Nad serioznejsou prehliadkou odsedis aj niekolko dni. Soft na prehliadky je v tomto efektivnejsi, ale ak nevies ci sa ti to oplati do buducna, tak demo plugin je stale zadarmo.
 
Cassul
2013-01-19 09:18:57+01
príspevok od: tadzesi
Toto som spravil s krpano. V podste prvotina s bugmi, ale pozeratelne http://www.fotocomplex.sk/pano/viniansky_hrad.aspx

Toto uz lepsie http://www.fotocomplex.sk/pano/tarifa.aspx. Bez pouzitia prostredia na vytvaranie prehliadky. Krpano + notepad++. Krpano ma vela moznosti a zalezi len n tebe co si vymyslis.

Nad serioznejsou prehliadkou odsedis aj niekolko dni. Soft na prehliadky je v tomto efektivnejsi, ale ak nevies ci sa ti to oplati do buducna, tak demo plugin je stale zadarmo.
Druhá síce nejde, ale aj prvá virtuálka je celkom pekná. Určite to vyskúšam...hádam sa podarí
 
lubomirzvolensky
2013-01-20 10:32:17+01
velmi prijemne. Paci sa mi ako si si poradil s tym nadhladom kde mal byt stativ.
 
lubomirzvolensky
2013-01-20 10:33:06+01
ide aj ta druha "tarifa", len nesmies odkaz skopirovat s bodkou za aspx - cize ked si to das otvorit a vyhodi ti error, tak vymaz bodku na konci a uz to pojde.
 
wmatko
2013-01-20 21:16:21+01
príspevok od: Cassul
Zdravím Vás,
používate niekto na virtuálne prehliadky panotour pro? Ide o to, že po spracovaní virtuálky mi uloží klasický súbor s príponou .swf....... lenžee tento súbor následne nejde nahrat ako flash na internetovú stránku. Píše Licensed error..... neviete mi poradiť, kto mal takúto skúsenosť?? Ďakujem
Napis mi mail. ja tii poviem co stym
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()