Hore
Fórum » Spracovanie fotografie
 

Lightroom - watermarks

Nika-An.
2013-03-17 19:35:30+01
Chcela som sa opýtať už som Lightroom 4 mala v jednom počítači po kúpe nového notebooku som si nainštalovala Lightroom zasa a keď som si išla vytvoriť svoj vlastný watermark ktorý som používala na starom počítači tak mi to už nedalo do ponuky to písmo ktoré som používala. Tak sa chcem opýtať či sa ten typ písma dá vložiť do Lightroomu tak aby mi ho ponúkalo a mohla si tak isto spraviť svoj watermark. Neviem či ste sa s týmto stretli už. Budem rada ak mi nejako poradíte.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-03-17 19:50:04+01
Pisma su vec operacnaho systemu. Instaluju sa do Fontov.
 
om1ci
2013-03-17 19:58:33+01
príspevok od: Nika-An.
Chcela som sa opýtať už som Lightroom 4 mala v jednom počítači po kúpe nového notebooku som si nainštalovala Lightroom zasa a keď som si išla vytvoriť svoj vlastný watermark ktorý som používala na starom počítači tak mi to už nedalo do ponuky to písmo ktoré som používala. Tak sa chcem opýtať či sa ten typ písma dá vložiť do Lightroomu tak aby mi ho ponúkalo a mohla si tak isto spraviť svoj watermark. Neviem či ste sa s týmto stretli už. Budem rada ak mi nejako poradíte.
Ten chýbajúci font Ti mohla do starého PC doinštalovať aj nejaká iná aplikácia, napr. textový editor a tak podobne.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-03-17 20:00:42+01
Odporucam pouzivat obrazovy watermark vo formate PNG.
 
Nika-An.
2013-03-18 12:22:24+01
Ďakujem už to mám
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()