Hore
Fórum » Spracovanie fotografie
 

Fotografovanie interiéru a export fotografií do 3D programu

bonifacko
2017-07-29 21:39:52+02
Potrebujem zistiť pre jednu moju známu, či existuje možnosť exportu fotografii interieru tak, aby sa interier nasledne prezeral v PC. Je potrebný špeciálny fotoaparát? Ja som sa s takym niečím nestretol.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2017-07-29 21:58:24+02
Daj do vyhladavaca virtualna prehliadka bytu a najde ti kopec firiem, co to maju zvladnute. Su pluginy do prehliadaca, takze to treba len nahrat v sprvanom formate.
 
duroslav
2017-07-30 09:33:10+02
Z otázky nie je úplne presne jasné, čo má byť výsledkom. Spraviť 3D model interiéru podľa fotografíi?
 
realfantasy
2018-06-02 16:44:15+02
Otázka je trochu nejasná, ale ak je potrebou prezerať nakoniec 3D model interiéru online, dá sa na to využiť napríklad stránka Sketchfab.com

Ak treba pomôcť s tvorbou 3D grafiky, respektíve modelu či animácie, môžem pomôcť. Tvorím 3D vizualizácie a animácie, interiérové a exteriérové návrhy, reklamy, video efekty, vizualizácie domov, priemyselných technických zariadení, vizualizácie strojov, systémov i postáv. Viac na http://realfantasystudio.com/sk
 
Jozep
2018-06-03 14:00:51+02
Ak chceš vytvoriť 3D model z fotografií, jedná sa o fotogrametriu a do toho sa bez skúseností nepúšťaj, špeciálny fotoaparát na to netreba ale musíš vedieť čo robíš.
Ak chceš vytvoriť 360° fotku aby sa dal interiér prehliadať ako keď si pozeráš napr. fotky v google street view, dá sa to spraviť aj zo statívu bežným širokým objektívom a pospájať, phodlnejšou možnosťou je kúpa 360° foťáku ktorý ti zaberie celé svoje okolie naraz.

Upresni svoj problém určite ti upresníme aj odpovede
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()