Hore
Fórum » Spracovanie fotografie
 

Portrait Pro 17

Valenta
2018-05-28 21:39:23+02
Oplatí sa tento program na retuš portrétov popri Lightroome, alebo to je len umelá detská hračka? Ďakujem
 
acton
2018-05-28 23:43:44+02
príspevok od: Valenta
Oplatí sa tento program na retuš portrétov popri Lightroome, alebo to je len umelá detská hračka? Ďakujem
Je to spickovy program na upravu portretov.
 
Valenta
2018-06-04 15:38:50+02
Ak s programom niekto pracuje nech napíše ako je spokojný, skúsenosti.. dik.
 
compact
2018-06-05 20:10:51+02
Program z casu na cas pouzijem.... musi byt ale na to vhodna fotka. Co sa mi na nom paci je ze ak ma clovek cit tak retus neprezenie...proste z danej upravy si tam prida len tolko kolko sa mu paci....
 
Valenta
2018-06-09 00:22:08+02
príspevok od: compact
Program z casu na cas pouzijem.... musi byt ale na to vhodna fotka. Co sa mi na nom paci je ze ak ma clovek cit tak retus neprezenie...proste z danej upravy si tam prida len tolko kolko sa mu paci....
dík
 
acton
2018-06-09 07:26:19+02
príspevok od: Valenta
Ak s programom niekto pracuje nech napíše ako je spokojný, skúsenosti.. dik.
To ci je s nim spokojny niekto iny nezarucuje, ze budes s nim spokojna aj ty, stiahni si skusobnu verziu a vyskusaj ved je to zadarmo.
Je to program ktory za teba spravi vsetko co treba a je najlepsi, ked chces z neho dostat maximum treba sa s nim naucit pracovat.
 
Valenta
2018-06-10 01:05:57+02
príspevok od: acton
To ci je s nim spokojny niekto iny nezarucuje, ze budes s nim spokojna aj ty, stiahni si skusobnu verziu a vyskusaj ved je to zadarmo.
Je to program ktory za teba spravi vsetko co treba a je najlepsi, ked chces z neho dostat maximum treba sa s nim naucit pracovat.
Dá sa to kvalitatívne na retuš portrétov porovnať s photoshopom čo sa jedná výsledku práce..?
 
acton
2018-06-10 07:21:18+02
príspevok od: Valenta
Dá sa to kvalitatívne na retuš portrétov porovnať s photoshopom čo sa jedná výsledku práce..?
Ps je ovela zlozitejsi ako PP a ma nastroje ktore PP nema, PP setri cas lebo to robi automaticky a to co spravi PP za 3 minuty treba pracne na Ps robit 2 hodiny... lenze tam kde PP konci Ps iba zacina...
V PP je dobre si spravit ten zaklad pripravu a vsetko zlozitejsie ostatne pokracovat v Ps.
Takze kvalitovo na Ps ani zdaleka nema ziadny iny program ani sotver ani plugin.
 
bear
- moderator
2018-06-10 10:09:19+02
PP nie je nahrada Photoshopu, alebo GIMPu, ale niektore upravy znacne zjednodusi a zrychli. Casto musim fotky pred pouzitim v PP najprv trocha vycistit v GIMPe, alebo tam dorobit finalne upravy. PP vie robit niektore specificke operacie efektivne, ale ine, aj ked jednoduche nevie vobec.
 
acton
2018-06-10 10:42:03+02
príspevok od: bear
PP nie je nahrada Photoshopu, alebo GIMPu, ale niektore upravy znacne zjednodusi a zrychli. Casto musim fotky pred pouzitim v PP najprv trocha vycistit v GIMPe, alebo tam dorobit finalne upravy. PP vie robit niektore specificke operacie efektivne, ale ine, aj ked jednoduche nevie vobec.
V tom zaklade retuse koze a oci robi to iste ako Ps, skoro vzdy sa strafi ktoru cast tvare prisvetlit a ktoru stmavit... podla mna je to nahrada Ps pre ludi ktorym nejde o spickovu kvalitu a ktory pre PP nemaju cit, iba im pohorsi.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()