Hore
Fórum » Spracovanie fotografie
 

Capture NX export do jpg

tadzesi
tadzesi 2011-01-14 10:18:52+01
Snazim sa skamaratit s Capture NX a nenachadzam zakladne funkcie ktore mi ponukal Lightroom.

Ako exportnem NEF do JPG vo full rozliseni cez NX? Ide mi o hromadne ulozenie dajme tomu 500 snimkov. Dalsia vec, ako hromadne zmensim 500 snimkov a nasledne ulozim do JPG?

Uz som prekutral asi cely net, ale nic. Nemate niekde niekto tutorial ?
 
kecal
2011-01-14 14:03:28+01
príspevok od: tadzesi
Neziadal som o radu ohladom PC, ale otazka bola k NX. Mozno raz prides na to ze zivot nieje iba o setreni ale aj o dopriani si veci ktore tak dobre vizeraju ako aj dobre funguju
uhm .. keď do pekla tak na peknom koni? Alebo chceš povedať že MAX nie je to isté hofno ako PC ? Len s iným systémom ale kruto predražené. Keby si videl ako funguje za tie isté prachy čo si do toho dal PC tak sa bachneš po čele ... Ale OK, bol to offtopic
 
tadzesi
2011-01-14 14:39:09+01
príspevok od: kecal
uhm .. keď do pekla tak na peknom koni? Alebo chceš povedať že MAX nie je to isté hofno ako PC ? Len s iným systémom ale kruto predražené. Keby si videl ako funguje za tie isté prachy čo si do toho dal PC tak sa bachneš po čele ... Ale OK, bol to offtopic
Nejde o peniaze, ide o toho pekneho kona )))

Elegancia MAC je ze nemas 20 kablov ktore pripajaju periferie ku skrinke ktora nervozne huci pri nohach. Skus si to dakde pozriet a pochopis. Ja som sa tiez donedavna pozeral na MAC ako sa pozeras ty, ale to som ho nemal sancu vidiet na vlatne oci. Rozhodne 27\'\' fantasticky monitor je ocarujuci ...
 
kecal
2011-01-14 15:48:39+01
Ukm ... ja si na PC ovorím Photoshop CS5 za 2 a pol sekundy ... aj s nainštalovanými pluginmi a filtrami ... skús si zmerať čas ty ... Imho, káble - elektrika a spojenie PC ( desktop ) s monitorom, myš a klávesnica je bezdrátová, internet mám wifi .. ešte porozprávaj o kábloch .-)
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()