Hore
Fórum » Spracovanie fotografie
 

Photoshop- Low key

vioeltt
2011-03-30 18:15:15+02
Prosím o radu skúsenejších než som ja. Chcela by som sa spýtať či sa dá vo Photoshop-e upraviť obyčajná fotografia na Low key fotografiu, a ak áno, aký je postup.. Ďakujem.
 
Jozef Peniak
redakcia ephoto.sk 2011-03-30 18:38:28+02
príspevok od: vioeltt
Prosím o radu skúsenejších než som ja. Chcela by som sa spýtať či sa dá vo Photoshop-e upraviť obyčajná fotografia na Low key fotografiu, a ak áno, aký je postup.. Ďakujem.
da, ale postup zavisí na fotke. Lepšie si to už ale je nasvietiť rovno ako low key.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2011-03-30 19:17:24+02
Fotka musi mat aspon zakladne predpoklady. Skusenejsi fotograf a grafik ten potencial vidi, neskuseny nie. Obavam sa, ze ta to cez forum nenaucime ale musis na to prist sama a nebude to za den ani za tyzden.
 
conan7
2011-03-30 19:37:25+02
Color Efex od Nik software ponúka možnosť Low Key (aj high key), na začiatok ti to možno postačí
 
vioeltt
2011-03-30 20:26:38+02
A keď je na fotke model za ktorým je čierne pozadie, model je síce nasvietení na fotografiu Low key ale "zlyhalo remeslo" a nepodarilo sa to tak ako by som to chcela, no napriek tomu vidieť isté miesta kde sú tiene, dalo by sa to?
Fakt by ste mi st ým veľmi pomohli.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2011-03-30 20:39:44+02
príspevok od: vioeltt
A keď je na fotke model za ktorým je čierne pozadie, model je síce nasvietení na fotografiu Low key ale "zlyhalo remeslo" a nepodarilo sa to tak ako by som to chcela, no napriek tomu vidieť isté miesta kde sú tiene, dalo by sa to?
Fakt by ste mi st ým veľmi pomohli.
Niekedy je lepsie raz ukazat ako stokrat opisat. Ukaz co mas.
 
darmo
2011-03-30 21:23:50+02
Na webe napr:
http://www.thelightsrightstudio.com/learning-low-key-lighting.htm
 
hombreee
2011-03-30 21:33:49+02
príspevok od: vioeltt
A keď je na fotke model za ktorým je čierne pozadie, model je síce nasvietení na fotografiu Low key ale "zlyhalo remeslo" a nepodarilo sa to tak ako by som to chcela, no napriek tomu vidieť isté miesta kde sú tiene, dalo by sa to?
Fakt by ste mi st ým veľmi pomohli.
V takom pripade by sa to podla mna dalo. Ale treba vediet pracovat s photoshopom
 
dmedia
2011-03-30 21:37:32+02
Moj nazor, darmo budes v PS dorabat ked to nebude nasvietene na zaciatku ako LK. Teda, tmave pozadie + bodove nasvietenie, ideal v CB verzii vo finale v PS
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()