Hore
Fórum » Spracovanie fotografie
 

zehlenie v ZONERi

bubu1687
bubu1687 2011-12-19 16:48:02+01
Ahojte,

dostal sa mi do ruk ten program a xcela som si vyskusat vyhladit tvar...ale jaksi sa neviem trafit do takeho nastavenia aby to nebolo bud az neviditelne alebo aby to nebolo jak umelina..co odporucate? ked xcem hladat retus tvare vsade mi hodi len gaussianske rozostrenie ale to sa mi nepaci...tou "zehlickou" sa mi to paci aspon sa clovek pohra ale neviem sa trafit do hodnot. co davate vy? ak to vobec pouzivate? presla som prispevky na fore ale nenasla som o tom nic. Dik
ps aspon raz nerieste veci dookola ale konkretne D: dik bubu
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-12-19 18:09:13+01
Minule tu na portáli bežala reklama na soft Portrait Professional Studio v.10.0, stiahol som si trial, poskúšal a s výsledkom som bol spokojný (ako laik...)...
 
bubu1687
2011-12-19 18:13:06+01
príspevok od: Stratený Stano
Minule tu na portáli bežala reklama na soft Portrait Professional Studio v.10.0, stiahol som si trial, poskúšal a s výsledkom som bol spokojný (ako laik...)...
musim aj ja nieco najst....mna strasne laka photoshop ale ked ja nato nemam tolko casu..knihy nakupene videa v zalozkach s tutorialmi ale cas nato nemam ma to hneva strasne joj
 
inkubbus
2011-12-19 18:17:24+01
odporucam photosop a retus pokozky robit rucne a nespoliehat sa na pluginy. tie mozu pomoct az ked bude pokozka "vyliecena"

a gaussian blur je fakt humus.
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-12-19 18:18:04+01
príspevok od: bubu1687
musim aj ja nieco najst....mna strasne laka photoshop ale ked ja nato nemam tolko casu..knihy nakupene videa v zalozkach s tutorialmi ale cas nato nemam ma to hneva strasne joj
Ten spomínaný soft nie je náročný... ja som ho skúšal na portréty s Herym, odstráňoval som mu vrásky a dopadlo to výborne, po úprave nemal žiadne...
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()