Hore
Fórum » Spracovanie fotografie
 

Pouzitie roznych plug-inov

fotoamater123
2012-01-27 14:42:23+01
cavte, kto pouziva plug-iny pre spracovanie fotky vo photoshope alebo lightroome? a ake sa vam osvedcili?
 
inkubbus
2012-01-27 14:52:04+01
to co sa osvedcilo mne sa nemusi osvedcit tebe. vyskusaj viacere a vyber si co ti najvac vyhovuje.

resp. konkretizuj co ma ten plugin vediet robit. ma odsumovat, ma vyhladzovat pokozku na portretoch, ma doostrovat....?
 
fotoamater123
2012-01-27 15:18:01+01
príspevok od: inkubbus
to co sa osvedcilo mne sa nemusi osvedcit tebe. vyskusaj viacere a vyber si co ti najvac vyhovuje.

resp. konkretizuj co ma ten plugin vediet robit. ma odsumovat, ma vyhladzovat pokozku na portretoch, ma doostrovat....?
napriklad od Kevina Kubotu, pluginy, ktore v podstate upravia celu fotku
 
valec86
2012-01-27 15:19:01+01
taka tema tu uz je
 
inkubbus
2012-01-27 15:25:15+01
príspevok od: fotoamater123
napriklad od Kevina Kubotu, pluginy, ktore v podstate upravia celu fotku
uprimne. venuj sa najprv foteniu az potom softeniu. nebranim ti skusat pluginy ale viem ako to vacsinou dopadne. banalny cvak posofteny vydatne pluginom a sup s tym na web.

proti pluginom nemam nic, velakrat ulahcia pracu ale pouzivam ich az vtedy ked viem co od neho ocakavam a na konkretny ucel. nie na "upravy celej fotky"
 
noik
ocenenie redakciou 2012-01-27 15:26:34+01
príspevok od: inkubbus
uprimne. venuj sa najprv foteniu az potom softeniu. nebranim ti skusat pluginy ale viem ako to vacsinou dopadne. banalny cvak posofteny vydatne pluginom a sup s tym na web.

proti pluginom nemam nic, velakrat ulahcia pracu ale pouzivam ich az vtedy ked viem co od neho ocakavam a na konkretny ucel. nie na "upravy celej fotky"
jj...100% suhlas
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-01-27 15:30:27+01
Kedysi som si nainstaloval vsetky mozne pluginy, pri instalacii noveho PS som nahral len tie najlepsie a po nainstalovani dalsej verzie som ich uz neinstaloval. Zjavne sa teda bez nich zaobidem. Tym ale nechcem povedat, ze nie su uzitocne. Myslim, ze keby som bol svadobny fotograf, tak si nejake nainstalujem. Najlepsie robi OnOne Software, Alien Skin a Nik Software.

Viac sa mi paci, ze vyrobcovia fotakov davaju taketo pluginy priamo do fotaku. Pri foteni ihned vidim, aky efek to robi. Najlepsie su naprogramovane Olympusy PEN.
 
Crazy41
2012-01-27 18:53:19+01
OnOne Phototools a Focal point, tie su fakt dobre a ulahcia pracu
 
fotoamater123
2012-01-29 14:27:44+01
diki ludia, idem skusat photoshop radsej, lebo do tych plginov sa len zbytocne zamotam...a mam otazku: sa mi stalo teraz, vytvoril som novy layer, do toho som prekopiroval fotku, ale ta sa automaticky premenila na BW, neviem ci mam niekde nastavene nieco zle alebo co? neviete poradit?
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-01-29 14:45:00+01
príspevok od: fotoamater123
diki ludia, idem skusat photoshop radsej, lebo do tych plginov sa len zbytocne zamotam...a mam otazku: sa mi stalo teraz, vytvoril som novy layer, do toho som prekopiroval fotku, ale ta sa automaticky premenila na BW, neviem ci mam niekde nastavene nieco zle alebo co? neviete poradit?
printscreen paletky z vrstvami by hoooodne pomohol.
 
Fatty
2012-01-29 15:08:22+01
príspevok od: fotoamater123
diki ludia, idem skusat photoshop radsej, lebo do tych plginov sa len zbytocne zamotam...a mam otazku: sa mi stalo teraz, vytvoril som novy layer, do toho som prekopiroval fotku, ale ta sa automaticky premenila na BW, neviem ci mam niekde nastavene nieco zle alebo co? neviete poradit?
Image -- Mode -- asi máš označené Grayscale
 
fotoamater123
2012-01-29 15:13:51+01
príspevok od: Fatty
Image -- Mode -- asi máš označené Grayscale
super dikes, tam bol problem
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()