Hore
Fórum » Apple/Mac OS
 

Pluginy pre PS CS6 - MAC

Kyso
2012-08-23 09:58:33+02
Ahojte,
som novym uzivatelom MACku a chcel by som sa spytat na instalaciu pluginov do photoshopu.. vedel by mi niekto poradit ako na to.. nainstaloval som si CS 6, potom protrituire ale instalovany plugin sa mi v PSku nezobrazil..

Vopred dakujem za vase rady
 
valec86
2012-08-23 10:14:35+02
nemyslel si nahodou portraiture? nemas plugin nahodou pre lightroom? pri instalacii sa pyta pre ktory soft to chces instalovat
 
Kyso
2012-08-23 10:28:55+02
No to som si nevsimol... kde chcem ten plugin odinstalovat ako to urobim? alebo ked to najdem? vazne som s MACkom este nerobil mam ho necelych 24hod. takze sa vopred ospravedlnujem..
a ano myslel som sa preklepol
 
tadzesi
2012-08-23 11:29:30+02
príspevok od: Kyso
No to som si nevsimol... kde chcem ten plugin odinstalovat ako to urobim? alebo ked to najdem? vazne som s MACkom este nerobil mam ho necelych 24hod. takze sa vopred ospravedlnujem..
a ano myslel som sa preklepol
Odinstralujes = drag drop do kosa. Nainstalujes. Prides do app, show package content pre CS6 (ci tak dajako to tam je), ukaze za ti adresar plugins. Ak vies kde si plugin naistaloval, tak tam nakopirujes folder s pluginom.

Mam pocit ze portrature pri instalcii chce vediet umiestnenie plugin adresara. Najdi mu ho a naistaluje sa to bez kopirovania.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()