Hore
Fórum » Apple/Mac OS
 

Canon Digital Photo Professional a iMac, neuloží upravenú fotku

Majcco
2019-10-21 18:17:32+02
Ahojte. Mám CDPP4 v iMacu a všetko aktualizované. Po úprave RAWka, keď chcem uložiť formou Konvertovať a uložiť, tak mi danú fotku nekonvertuje a neuloží. Dá samozrejme na výber, do akého formátu a rozmeru a tak, ale na zadanom mieste a ani v inom mi proste nechce upravenú fotku uložiť. Cez Gimp s tým problém nemám a fotku po úprave( napr. TIFF) mi uloží. Má niekto ešte skúsenosti s podomnými anomáliami s CDPP4 na i Macu? Už sa hlboko zamýšľam, že je problém vo vedení medzi iMacom a stoličkou. Ďakujem za nápady. Gúgľa som už skúšal.
 
Majcco
2019-11-04 17:09:25+01
Prišla nejaká odpoveď:
Kontaktujeme Vás ohľadom problému s programom Digital Photo Professional na Mac OS X 10.15.
Môžeme potvrdiť, že Vami popísaný fenomén je známy. Predpokladáme, že chyba bude odstránená novou verziou DPP. Nemáme však informácie, kedy by nová verzia mala byť zverejnená. Radíme Vám z času na čas nazrieť do nášho centra sťahovania www.canon.sk/support a overiť, či nová verzia už bola zverejnená.
Alternatívne môžete upravené snímky uložiť cez funkciu „Batch proces“, ktorú nájdete pod „File“.
Dúfame, že Vám naše informácie pomohli.

Tak budem čakať...

 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()