Hore
Fórum » Apple/Mac OS
 

APERTURE 3 fotokniha

tadzesi
2010-12-16 08:20:49+01
Ako to je v APERTURE 3 s knihou? Kde mozem poslat knihu a ake su ceny? Jezisko mi prinesie iMACa az 24.12. pod jolku, cize preto takato mozno hlupucka otazka.

Zatial som nastudoval youtube.com a zopar clankov. Na niektorych forach pisu ze spolocnosti ktore knihy vyrabaju cez APERTURE, tak na SK ich neposielaju.

Ak aj neposielaju, viem pouzit layout pre APERTURE fotoknihu na vytlacenie vlastnej na svojej tlaciarni? Mam 24'' foto ploter, cize nevidim v tom az taky problem.

Viem ze aj v SK sa vyrabaju fotoknihy, videl som ich, dakujem neprosim. Ocakavam tvrde listy a foto vo foto kvalite.
 
martin.rehacek
2010-12-16 09:52:05+01
Nazdar, tak ma napadlo, ze teoreticky si mozes nechat poslat balicek na postu do Hainburgu. Das tam svoje meno, adresu posty a je to. V predchadzajucej praci sme si tak nechavali posielat zasielky zo Svajciarska, bolo to neporovnantelne lacnejsie nez zasielka priamo do BA.

No ale ako kukam na profil, tak si z Michaloviec, takze ti asi moj koment bude na dve veci.
 
tadzesi
2010-12-16 11:09:41+01
príspevok od: martin.rehacek
Nazdar, tak ma napadlo, ze teoreticky si mozes nechat poslat balicek na postu do Hainburgu. Das tam svoje meno, adresu posty a je to. V predchadzajucej praci sme si tak nechavali posielat zasielky zo Svajciarska, bolo to neporovnantelne lacnejsie nez zasielka priamo do BA.

No ale ako kukam na profil, tak si z Michaloviec, takze ti asi moj koment bude na dve veci.
Nj, Michalovce, ale Ukraina je na skok
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()