Hore
Fórum » Apple/Mac OS
 

App store decline oayment method

bubu1687
2012-03-05 20:23:17+01
Zdravim,
Luskam po nete svoj problem ale neviem k tomu nic najst vy ste technicke typy snad mi pomozete. Mam iPad2, na i tunes som sa v pohode zaregistrovala, zadala aj platobnu kartu a vsetko ficalomnakupovalásom veselo a stahovala. Pred par dnami mi napisalo ze your payment method was declined. A chce to odo mna zmenit udaje o mojej karte a nemozem stiahnut nic-ani zadarmo ani platene lebo hned vypise prihlaste sa a zmente udaje o karte. Nechapem to do teraz vsetko slo a zrazu v den ked som rano v poho tahala hry uz vecer vypisalo toto a nejde to. Viete mi nekto pomoct? Snazim sa stiahnut si program na upravu foto uz niekolko dni a nepusti ma
 
bubu1687
2012-03-05 20:25:27+01
Resp: there is a billing problem with your previous purchase, please update your payment method
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-03-05 20:32:44+01
Nemas novu kartu? A hlavne nechaj v banke preverit tvoju poslednu platbu.
 
yanny
2012-03-05 20:34:27+01
príspevok od: bubu1687
Resp: there is a billing problem with your previous purchase, please update your payment method
Skus tam nahodit znovu vsetky udaje z plat. karty, to by malo pomoct.
Mne sa raz stalo , ze platba kreditkou bola odmietnuta, volal som do banky, kde povedali, ze vsetko je Ok, potom som tam nahodil vsetky udaje nanovo a fungovalo to.
 
bubu1687
2012-03-05 20:37:21+01
Nahodila som uz vela krat a zakazdym nahodim cislo karty a vysvieti sa security code nahodim jeho a vysvieti sa expiration date a staale dookola. Nechapme to predchadzajuce purchase. Akoze je tam nejaky limit a je to nezaplatene??? Som z toho somaar. Neviem ani co v banke poviem
 
yanny
2012-03-05 20:45:19+01
príspevok od: bubu1687
Nahodila som uz vela krat a zakazdym nahodim cislo karty a vysvieti sa security code nahodim jeho a vysvieti sa expiration date a staale dookola. Nechapme to predchadzajuce purchase. Akoze je tam nejaky limit a je to nezaplatene??? Som z toho somaar. Neviem ani co v banke poviem
A robis to dobre? lebo niekedy expiration date vypisujes napr. ako 03/2012 a niekedy ako 03/12...
Skusala si aj inu kartu?
A tie predchadzajuce purchase, dosiel ti nejaky potvrdzujuci email alebo stiahlo ti to peniaze z uctu?
 
bubu1687
2012-03-05 20:52:13+01
príspevok od: yanny
A robis to dobre? lebo niekedy expiration date vypisujes napr. ako 03/2012 a niekedy ako 03/12...
Skusala si aj inu kartu?
A tie predchadzajuce purchase, dosiel ti nejaky potvrdzujuci email alebo stiahlo ti to peniaze z uctu?
pozri toto tam mam ale peniaze na ucte su ja nechapem...sak policko rok je samostatne a aj datum...doteraz som to tak vypisane mala a vsetko slo...to jakeby ze ja im dlhujem ale nechapem co mam urobit
 
bubu1687
2012-03-05 20:53:49+01
príspevok od: Karol Srnec
Nemas novu kartu? A hlavne nechaj v banke preverit tvoju poslednu platbu.
nemam karol nic som nemenila. v podstae co im mam povedat?? ja som z toho celkom mimo ze jaky je rozdiel medzi purchase a buy. absolutne nechapem
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-03-05 21:02:24+01
príspevok od: bubu1687
nemam karol nic som nemenila. v podstae co im mam povedat?? ja som z toho celkom mimo ze jaky je rozdiel medzi purchase a buy. absolutne nechapem
Zjavne nedokazu stiahnut peniaze z tvojho uctu. Prever to v banke.
 
fr0d0
2012-03-05 21:03:00+01
No podľa všetkého ti tá posledná Platba neprešla a ty si si akoby "požičala" od nich prachy, takže bude asi problém v účte... Prvá vec denný limit nemáš stanoveny? Prípadne ďalšou vecou môže byť minimálny zostatok na účte, inak už ti prišli neaké faktúry za platbu ostatných aplikácií ? Lebo ak nie môže to byť zo strany Apple storeu denný limit na počet stiahnutých aplikácií... A v banke im povedz nech ti skontrolujú či ti prebehla transakcia na App store, štát Luxembursko... Je to platba v rámci SEPA(single Euro payment area), takže nemala by si mať ani žiadne ďalšie poplatky za platbu za aplikácie...
 
bubu1687
2012-03-05 21:08:45+01
príspevok od: fr0d0
No podľa všetkého ti tá posledná Platba neprešla a ty si si akoby "požičala" od nich prachy, takže bude asi problém v účte... Prvá vec denný limit nemáš stanoveny? Prípadne ďalšou vecou môže byť minimálny zostatok na účte, inak už ti prišli neaké faktúry za platbu ostatných aplikácií ? Lebo ak nie môže to byť zo strany Apple storeu denný limit na počet stiahnutých aplikácií... A v banke im povedz nech ti skontrolujú či ti prebehla transakcia na App store, štát Luxembursko... Je to platba v rámci SEPA(single Euro payment area), takže nemala by si mať ani žiadne ďalšie poplatky za platbu za aplikácie...
neviem zeby som si ziadala nejaky limit akurat na platby kartou mam 3000eur to som presvihnut nemohla jasne faktury mi v pohode na mail doteraz chodili ale o tomto mi na mail neprislo nic. co je sepa viem ja s tym robim teraz zt rozmyslam nad platbou co som platila ze ci som aj nepresrala ten ucet. kazdopadne ked peniaze dorazia na ucet dodatocne sa stiahnu a ficim dalej?
 
bubu1687
2012-03-05 21:12:56+01
uz len ci sa samos tiahne a focim dalej to ma zaujima. inak dakujem vam za pomoc
 
fr0d0
2012-03-05 21:18:35+01
Áno mali by sa ti stiahnuť a fičíš ďalej, pokiaľ nemá App store stanovené neaké sankcie, A do budúcna... bez karty pri iOS 5 už nestiahneš ani free aplikáciu.
 
bubu1687
2012-03-05 21:24:52+01
Ja viem viem.ja nemam problem zaplatit teraz som pozrela stav na ucte a ja som zabudla ze som tam nehala len na vedennie to sa stiahla asi v case ked som stahovala a teraz tam chyba 90 centov aby sa to zapalatilo tak zamtra am hned poslem dufam ze nebuderoblem. Sankcia mi je uz aj jedno bo som sa strasne potesila ze vobec ste m vysvetlili kde je problem ) dakujem este raz
 
fr0d0
2012-03-06 09:57:54+01
Inak nedavno som čítal, že väčšinou keď ľudia majú u nás problémy s Apple storeom, tak je tu problém na strane konkrétnej banky a teda Slovenskej sporiteľne...
 
bubu1687
2012-03-06 12:28:08+01
príspevok od: fr0d0
Inak nedavno som čítal, že väčšinou keď ľudia majú u nás problémy s Apple storeom, tak je tu problém na strane konkrétnej banky a teda Slovenskej sporiteľne...
o sporke som aj ja citala ale mam VUB kartu VISA Inspire a pisu o nej v skratke ze medzinárodná platobná karta, neembosovaná, bezhotovostné platby u obchodníkov prostredníctvom internetu. tak som cakala ze nemoze byt problem, ale ked som sa davnejsie registrovala tak mi ju odmietalo. chvalabohu na inom pocitaci v pohode vzalo comu tiez nerozumiem ale podarilo sa

 
and_rey
2012-03-06 13:30:16+01
Práve som sa dočítal toto: http://www.letemsvetemapplem.eu/2012/03/06/na-itunes-nefunguji-platebni-karty-svetova-media-se-obavaji-utoku-hackeru/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=na-itunes-nefunguji-platebni-karty-svetova-media-se-obavaji-utoku-hackeru
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()