Hore
Fórum » Počítačové vybavenie
 

Spracovanie fotiek na IPade.

lukas9206
2018-11-02 13:08:56+01
Ľudia, myslíte si, že IPad pro 10.5 by bol dobrý nástroj na začiatok na naučenie sa pracovať s formátom raw? Už skôr som žiadal o radu pri kúpe notebooku. No nakoniec sa mi podarilo kúpiť auto, a budem mať ešte iné výdavky, takže kúpu notebooku na teraz odložím. Používaný ipad sa dá zohnať aj pod 500€, a určite by som si displayom aj výkonom polepšil oproti terajšiemu 4 a pol ročnému notebooku. Čo vy na to?
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2018-11-02 15:11:50+01
príspevok od: lukas9206
Ľudia, myslíte si, že IPad pro 10.5 by bol dobrý nástroj na začiatok na naučenie sa pracovať s formátom raw? Už skôr som žiadal o radu pri kúpe notebooku. No nakoniec sa mi podarilo kúpiť auto, a budem mať ešte iné výdavky, takže kúpu notebooku na teraz odložím. Používaný ipad sa dá zohnať aj pod 500€, a určite by som si displayom aj výkonom polepšil oproti terajšiemu 4 a pol ročnému notebooku. Čo vy na to?
Mam ho a je to stale provizorium. Maly displej, dotykove ovladanie, to je velky kompromis. Je to fajn ked chces upravit obcas par fotiek, ale nie na serioznu pracu.
 
PeCh
2018-11-02 22:15:15+01
Mám hádam 10-ročné PC a upravovať na ňom RAW nie je problém. Určite je to lepšie, ako ho upravovať na iPade. Takže radšej si tých 500€ ušetri.
 
compact
2018-11-05 21:36:53+01
Mam spominany ipad pro a fakt na serioznu robotu to nieje. Jedine sa mi podarilo rozumne pracovat v Lightroome cc ale ta verzia je taka nejaka osekana. Skoda lebo podla mna vykon by na to aj stacil.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()