Hore
Fórum » Počítačové vybavenie
 

Graficky tablet na zaciatok

miffko
2019-10-29 15:06:38+01
Ahoj

Aky graficky tablet by ste my odporucali na zaciatok? staci nieco lacne z ebayu alebo radsej nie?
aka je dobra znacka?

Dakujem.
 
landov
2019-10-29 15:52:08+01
wacom
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2019-10-29 17:21:27+01
Jedine Wacom. Odporucam nebrat najmensi, ale stredny.
 
Jozep
2019-10-29 19:52:03+01
Mal som kedysi lacný Genius tablet, aj keď to oproti myške bolo niečo úžasné, niektoré funkcie na ňom jednoducho nefungovali a očividne som dostal za čo som zaplatil.
Teraz mám wacom, strednú veľkosť (intuos M) ako odporúča aj Karol, menší by som nebral, pekné je že s notebookom funguje cez bluetooth a netreba ťahať káble.

Pokiaľ ti to tvoj rozpočet dovolí a využiješ ho tak určite ber wacom, lacné ebay varianty len ak skutočne potrebuješ šetriť alebo to použiješ veľmi zriedkavo.
 
miffko
2019-10-30 09:38:43+01
a ked ta nieco lacnejsie?
 
majster333
2019-10-30 11:13:19+01
príspevok od: miffko
a ked ta nieco lacnejsie?
xp pen alebo huion ale nemám osobnú skúsenosť len na youtube to celkom chválili
 
ratko001
2019-10-30 15:54:24+01
príspevok od: miffko
a ked ta nieco lacnejsie?
Ak chceš lacnejší skús značku xp-pen. Prvý tablet ktorý som si zaobstaral pred x rokmi bol wacom bamboo. Bol to základný model s malou plochou, tieňovanie šlo zložitejšie ale fungoval. Potom som si na pár týždňov požičal wacom intous Pro M a to bol iný level, rozdiel v citlivosti prítlaku bol neskutočný a hlavne mal tlačidla a koliesko na približovanie. Samozrejme cena bola úplne mimo môjho rozpočtu tak som začal hľadať niečo lacnejšie a dopracoval som sa k značke xp-pen. Vzal som model deco 02 za nejakých 60eur a úplna spokojnosť. Reakcia na prítlak ako intous a má aj tlačidla a koliesko, takže počas retuše myška ide úplne bokom. Mínusy – pero má len jedno tlačidlo a je zarovno s povrchom, takže ho človek nenahmatá.
 
Scout
2019-10-31 15:46:58+01
príspevok od: ratko001
Ak chceš lacnejší skús značku xp-pen. Prvý tablet ktorý som si zaobstaral pred x rokmi bol wacom bamboo. Bol to základný model s malou plochou, tieňovanie šlo zložitejšie ale fungoval. Potom som si na pár týždňov požičal wacom intous Pro M a to bol iný level, rozdiel v citlivosti prítlaku bol neskutočný a hlavne mal tlačidla a koliesko na približovanie. Samozrejme cena bola úplne mimo môjho rozpočtu tak som začal hľadať niečo lacnejšie a dopracoval som sa k značke xp-pen. Vzal som model deco 02 za nejakých 60eur a úplna spokojnosť. Reakcia na prítlak ako intous a má aj tlačidla a koliesko, takže počas retuše myška ide úplne bokom. Mínusy – pero má len jedno tlačidlo a je zarovno s povrchom, takže ho človek nenahmatá.
Mal by som ešte otázku odkiaľ ste ten tablet kúpili. Lebo našiel som ho len na CZ a za vyššiu cenu a potom už len ebay, amazon a iné.

Ďakujem za odpoveď
 
ratko001
2019-10-31 19:49:09+01
príspevok od: Scout
Mal by som ešte otázku odkiaľ ste ten tablet kúpili. Lebo našiel som ho len na CZ a za vyššiu cenu a potom už len ebay, amazon a iné.

Ďakujem za odpoveď
aliexpress
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()