Hore
Fórum » Počítačové vybavenie
 

SmartPhony s Androidom

xitanaf
2011-04-05 10:14:05+02
Tak do počítačového vybavenia môžeme kľudne zarátať aj mobil s OS Android a celkom šikovnou aplikáciou Photo Tools, kt, môžete zadarmo stiahnuť z marketu ale cez prilozený datamatrix.

Aplikacia obsahuje napr.
DOF & Hyperfocal Distance
-Field Of View Calculator
-Exposure Reciprocation
-Flash Exposure Calculator
-Multiple Exposure Compensation
-Sunny 16
-Sunrise/sunset
-Graycard
-Color wheel & temp chart
-Moon Phase
-Sharpening & Enlargement
-Photo Guide
-Gallery For Inspiration
 
xitanaf
2011-04-05 10:15:24+02
vlozenie obrazku asi nefunguje tak tu je priamo link:

http://www.androidzoom.com/android_applications/photography/photo-tools_gjkm_download.html
 
Andrej Paulik
2011-04-05 10:28:33+02
dobry tip, ja mam v telefone este Photography Trainer. je to ale platena aplikacia. Su tam navody ako fotit ukazkove fotky, ktore su v tejto aplikacii. Este jeden tip je Photometric. pomaha nastavit hodnoty v ramci trojuholnika ISO-zavierka-clona
 
xitanaf
2011-04-05 12:25:19+02
no stači si stiahnut aplikaciu AppPlanet a cez nu mozes stahovat a instalovat a platene verzie zadara
 
Andrej Paulik
2011-04-05 12:40:05+02
príspevok od: xitanaf
no stači si stiahnut aplikaciu AppPlanet a cez nu mozes stahovat a instalovat a platene verzie zadara
jj ja pouzivam marketenabler a tiez to funguje bez problemov
 
rreelliiss
2012-04-17 16:23:23+02
je nejaka app pre android kde sa da nastavit iso,cas,clona,wb ? alebo chcem vela ? ....
 
philips
2012-04-17 16:28:56+02
príspevok od: rreelliiss
je nejaka app pre android kde sa da nastavit iso,cas,clona,wb ? alebo chcem vela ? ....
googlit android photo manual app takto?
 
Ľubomír Drápal
2012-04-17 16:30:27+02
príspevok od: rreelliiss
je nejaka app pre android kde sa da nastavit iso,cas,clona,wb ? alebo chcem vela ? ....
iso, WB, korekciu expozicie, kontrast, doostrenie, zvlada Camera 360... mam pocit ze zvlada z integrovaneho fotaku vytiahnut viac ako povodna aplikacia na telefone... HTC Desire HD
 
Misoo79
2012-04-17 17:20:15+02
Keď sme už pri Androide, odporúčam vyskúšať http://goo.gl/ET7wd .Stojí síce nejaké to €, ale na odskúšanie stačí aj pirátska verzia Mňa to celkom zaujalo, a tak som si to kúpil. Je to stavané hlavne pre tablety, ale aj na väčších telefónoch sa s tým dá robiť viac-menej pohodlne. Jediným problémom je HW, ja to ťahám na HTC Sensation a je vidno, že dostáva zabrať.
 
rreelliiss
2012-04-17 19:49:50+02
príspevok od: Ľubomír Drápal
iso, WB, korekciu expozicie, kontrast, doostrenie, zvlada Camera 360... mam pocit ze zvlada z integrovaneho fotaku vytiahnut viac ako povodna aplikacia na telefone... HTC Desire HD
mhm ... dik ... a ten cas sa teda asi nebude dat co ? ... nuz aspon volaco ... uvidime ako si stym poradi wildfire s az raz ku mne dorazi ...
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()