Hore
Fórum » Počítačové vybavenie
 

Zoner 13 Pro

mojzis
mojzis 2011-07-20 14:48:44+02
Kúpil som si tento program na upravu fotiek.Problém je v tom, keď chcem upravovať foto v
RAW tak mi úplne inač ukaže fotku (veľmi zle) ako som urobil záber.Keď tu istu fotku
otvorím V editore alebo prehľadači tak je tov pohode(tiež zoner) alebo canon prof.
Môže mi niekto poradiť v čom je problém?Ma niekto s tým skúsenosti?
Ďakujem pekne.
 
mojzis
2012-02-09 14:18:15+01
Stale som ten problem nevyriešil.Nainštaloval som kodek od výrobcu a nič.Nainštaloval
som konvertor a zase nič. Na moju krytiku zareagovali aj zo Zoneru,ale po neuspešnom
riešeni moôjho problemu sa na mňa vykašlali.Jednucho stale mi inač ukazuje fotku v
priehladači (tak ako som uskutočnil zaber) ako V RAW(uplne iny nahľad).
Ako možu predavať polovyrobok,ak zákaznik o tom nevie.? To ak napr. v obchode si kúpite rožok a doma doň kusnete a zistíte že je vlastne surový len výzera upečený.Ďakujem za
za vaše skúsenosti.
 
salves
2012-02-09 14:39:06+01
príspevok od: mojzis
Stale som ten problem nevyriešil.Nainštaloval som kodek od výrobcu a nič.Nainštaloval
som konvertor a zase nič. Na moju krytiku zareagovali aj zo Zoneru,ale po neuspešnom
riešeni moôjho problemu sa na mňa vykašlali.Jednucho stale mi inač ukazuje fotku v
priehladači (tak ako som uskutočnil zaber) ako V RAW(uplne iny nahľad).
Ako možu predavať polovyrobok,ak zákaznik o tom nevie.? To ak napr. v obchode si kúpite rožok a doma doň kusnete a zistíte že je vlastne surový len výzera upečený.Ďakujem za
za vaše skúsenosti.
napíš do hotline resp priamo do CZ Zoneru a oni ti odpovedia, určite, ja to vždy tak robím a nie je problém... podpora@zoner.cz
 
mojzis
2012-02-09 14:49:36+01
príspevok od: salves
napíš do hotline resp priamo do CZ Zoneru a oni ti odpovedia, určite, ja to vždy tak robím a nie je problém... podpora@zoner.cz
Dakujem pekne.
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()