Hore
Fórum » Počítačové vybavenie
 

http://avaxsoft.com/ - lacny softver?

denySK
2011-08-09 10:04:23+02
Mate niekto skusenosti s tymto obchodom? Nakupoval tu niekto? Ceny sa mi zdaju byt neuveritelne, vidim ze sa jedna o OEM verzie, kde je hacik?
Photoshop CS5 za 78dolarov by myslim kupilo aspon 90% sucasnych ilegalnych pouzivatelov
 
calven
2011-08-09 11:19:57+02
príspevok od: denySK
Mate niekto skusenosti s tymto obchodom? Nakupoval tu niekto? Ceny sa mi zdaju byt neuveritelne, vidim ze sa jedna o OEM verzie, kde je hacik?
Photoshop CS5 za 78dolarov by myslim kupilo aspon 90% sucasnych ilegalnych pouzivatelov
No, to by mohlo mať niečo s tým, že toto asi veľmi oficiálne a nebude. Jednoducho si kúpiš cracknutú verziu a peniaze nasypeš do vrecák unterwasermanov...
 
denySK
2011-08-09 11:41:08+02
príspevok od: calven
No, to by mohlo mať niečo s tým, že toto asi veľmi oficiálne a nebude. Jednoducho si kúpiš cracknutú verziu a peniaze nasypeš do vrecák unterwasermanov...
Given software was bought wholesale from the official brand providers: it is free from cover, record and transport expenses. You get copies from downloaded programs which have licensed versions, but you will get no printed copies, documentation (licenses or instructions) - just files and instructions in .txt format. This software is not registered online, although you can update the most of the articles.

Podla tohto popisu skopirovaneho z tej stranky sa jedna o oficialny softver bez krabice a podobnych blbin, dostanes vlastne len soft v digitalnej podobe. Ale i tak sa mi to nezda, za taku cenu to je prakticky nemozne zohnat a pochybujem, ze 9/10 ceny stoji krabica DVD a papierovy manual a 1/10 samotny soft.
 
denySK
2011-08-09 11:43:27+02
aha, ako tak pozeram tak nedostanaem ani "documentation (licenses or instructions)" , co vlastne znamena, ze nedostanem ziadny doklad informujuci o legalnosti soft cize softveru. Tak nic
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2011-08-09 12:03:49+02
V amerike su firmy, ktore dokazu predavat soft za zaujimave ceny. Su ale vyrazne obmedzene v tom, kde ho mozu predat. Priam striktne maju zakaz predaja mimo USA a Kanady.
 
calven
2011-08-09 12:20:08+02
príspevok od: denySK
aha, ako tak pozeram tak nedostanaem ani "documentation (licenses or instructions)" , co vlastne znamena, ze nedostanem ziadny doklad informujuci o legalnosti soft cize softveru. Tak nic
Asi tak nejako.
Pre časom tak z jedného českého IT webu ako príklad kupovali Windows. Všetko bolo v úplnom poriadku - obchod bol výrazne pro klientský, komunikácia fantastická. Jedinou škvrnkou na tom bolo to, že systém čo kúpili nebol legálny.
Neverím, že toto bude v poriadku ak v súčasnosti aj študentská verzia tohto balíka je výrazne drahšia, ako táto ponuka. Ale ak sa nájde odvážlivec čo si to kúpi, tak nech po kúpe zavolá na technickú podporu Adobe že má nejaký problém. Bol by som zvedavý na to, ako pochodí...
 
calven
2011-08-09 12:21:10+02
príspevok od: Karol Srnec
V amerike su firmy, ktore dokazu predavat soft za zaujimave ceny. Su ale vyrazne obmedzene v tom, kde ho mozu predat. Priam striktne maju zakaz predaja mimo USA a Kanady.
Nehádam sa, určite máš pravdu.
Ale nezdá sa Ti viac 90% off ako troška silná káva?
 
calven
2011-08-09 12:29:44+02
Hmm, na dôveryhodnoti neprispieva ani to, že na stránke sa nedá dopracovať k sídlu a priamemu kontaktu.
Ďalej http://avaxsoft.com je routovaný do Holandska a je IPčka pod ktorou funguje je registrovaná na Rusky znejúce meno s adresou v Anglicku....

A ako perličku na záver si pozrite reakcie spokojných zákazníkov na týchto dvoch stránkach
http://avaxsoft.com/testimonials/
http://macfilez.org/testimonials/

Žeby náhoda?
Posúdenie toho či je to dôveryhodné nechám na ostatných....
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2011-08-09 13:28:11+02
príspevok od: calven
Nehádam sa, určite máš pravdu.
Ale nezdá sa Ti viac 90% off ako troška silná káva?
Nemyslel som tym zrovna tuto ponuku. Tieto ofajce robia hlavne rusi, ako sa tu pise podomnou. Odporucam pozerat na Spectre serial o podvodnikoch, vzdy konci vetou: Ked je nieco prilis lakavo vyhodne, vzdy je to podvod.
 
calven
2011-08-09 13:35:20+02
príspevok od: Karol Srnec
Nemyslel som tym zrovna tuto ponuku. Tieto ofajce robia hlavne rusi, ako sa tu pise podomnou. Odporucam pozerat na Spectre serial o podvodnikoch, vzdy konci vetou: Ked je nieco prilis lakavo vyhodne, vzdy je to podvod.
Áno, ten seriál som videl. A tá veta - pravda pravdúca. Lenže vždy sa nájde niekto, kto o tejto vete nevie...
 
TTL
2011-08-09 13:39:18+02
http://www.zive.cz/clanky/koupili-jsme-piratska-windows-vista-klobouk-dolu/sc-3-a-139551/default.aspx

Photoshop za 78 dolarov naozaj nikto neda, hlavne nie Adobe. Mozno tak tri generacie staru verziu. A to niekedy starsie systemy idu cenami skor hore
 
calven
2011-08-09 13:45:31+02
príspevok od: TTL
http://www.zive.cz/clanky/koupili-jsme-piratska-windows-vista-klobouk-dolu/sc-3-a-139551/default.aspx

Photoshop za 78 dolarov naozaj nikto neda, hlavne nie Adobe. Mozno tak tri generacie staru verziu. A to niekedy starsie systemy idu cenami skor hore
Jj, to je presne to čo som myslel. No povedzte, nenakupovali by ste v takom obchode s takým prístupom?

A ani 3 generácie starú verziu nikto za takú cenu nedá. Nové verzie by stratili na príťažlivosti v pomere cena/výkon.
Lebo ak by áno, mne by CS2 za takú cenu bohato stačil
 
denySK
2011-08-09 14:29:13+02
Dal som si tu namahu a opytal som sa ich, ci predavaju legalny softver. Ich odpoved:

Hello Deny.
We sell a licensed copy of this software (OEM version) . Program has
the same features as the original. Absent only updated through the
Internet because at the given moment we are selling only the copies of
the original versions by rather low prices and we do not give an
opportunity to do the live updates of the sizable software, because the
manufacturing company of the software would lose its income - the
customers would rather buy the product at our online store for one price
then the original one for higher. So you can not update this software,
this function just been hidden or removed. All of the features of the
program are available.

CD drive is not included. (only downloadable software)

You can also contact our support team by phone : +1-908-223-5466 U.S./Canada Toll Free
Thank you for contacting us.


Strucne pre tych, co nevedia anglicky, by sa malo jednat o legalny softver s odstranenou funkciou update-ov, inak by malo byt vsetko funkcne...V zivote som sice o takejto verzii nepocul, ale clovek nikdy nevie...

P.S. Update funguje i v cracknutych verziach, cize keby chcu zakaznikov klamat, nevzbudzovali by v nich rozpaky ohladom legalnosti odstranenim funkcie updatov, nemyslite? Zas na druhu stanu im to moze sluzit ako dovod desatinovej ceny originalu...

Chcelo by to nejakeho odvazlivca, ktory by odtial nieco kupil
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()