Hore
Fórum » Počítačové vybavenie
 

$38.90 za Photoshop CS5 Student & Teacher ??

xmartankox
2012-02-23 11:03:58+01
http://www.theverge.com/2012/2/22/2817669/good-deal-adobe-photoshop-cs5-discount-education

Odskusane na adobe.com, fakt mi po zadani zlavoveho kuponu tu cenu dalo. Otazka zostava, ako verifikovat "studenta". Any idea?

Ja viem, pravdepodobne to bude platne len pre US, kedze na adobe.cz ten zlavovy kupon nezralo.
Pre rypakov - (student of primary school mam doma dvoch
 
rk.
2012-02-23 11:55:57+01
príspevok od: xmartankox
http://www.theverge.com/2012/2/22/2817669/good-deal-adobe-photoshop-cs5-discount-education

Odskusane na adobe.com, fakt mi po zadani zlavoveho kuponu tu cenu dalo. Otazka zostava, ako verifikovat "studenta". Any idea?

Ja viem, pravdepodobne to bude platne len pre US, kedze na adobe.cz ten zlavovy kupon nezralo.
Pre rypakov - (student of primary school mam doma dvoch
Nuz mas to napisane priamo pod obrazkom a v diskusii:

"To qualify for the discounted pricing you need to be a student with proof of enrollment (read: a valid student ID) in an accredited university, primary, or secondary school."

z diskusie pod tym vyplyva, ze verifikacia je robena cez externu firmu. A stranka Adobe odpoveda aj na druhu cast tvojho postu:

"* Accredited schools are those that are approved by an association recognized by the U.S. Department of Education/State Board of Education or the Canadian/Provincial Ministries of Education and that teach students as their primary focus."
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-02-23 12:25:25+01
Potvrdzujem túto smiešnu sumu, aj mne takto za cca toľko kúpil syn v USA Photoshop CS5. Len by ma zaujímalo, prečo sa to tam dá a u nás nie...
 
Martin P
2012-02-23 12:31:41+01
príspevok od: Stratený Stano
Potvrdzujem túto smiešnu sumu, aj mne takto za cca toľko kúpil syn v USA Photoshop CS5. Len by ma zaujímalo, prečo sa to tam dá a u nás nie...
vyvoleni!
 
Fry
2012-02-23 12:41:04+01
príspevok od: Stratený Stano
Potvrdzujem túto smiešnu sumu, aj mne takto za cca toľko kúpil syn v USA Photoshop CS5. Len by ma zaujímalo, prečo sa to tam dá a u nás nie...
tebe, alebo sebe ?
Normalna cena za home & student ediciu je tusim 200-250 $ resp € u nas, a na aktivaciu je podla podmienok nutne zaslat potvrdenie o navsteve skoly zaregistrovanej v zozname na ministerstve skolstva.

So slovenskym potvrdenim sa ta US verzia asi nebude dat aktivovat.
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-02-23 12:43:43+01
príspevok od: Fry
tebe, alebo sebe ?
Normalna cena za home & student ediciu je tusim 200-250 $ resp € u nas, a na aktivaciu je podla podmienok nutne zaslat potvrdenie o navsteve skoly zaregistrovanej v zozname na ministerstve skolstva.

So slovenskym potvrdenim sa ta US verzia asi nebude dat aktivovat.
Nikde som nepovedal, že syn študoval na slovenskej VŠ...
 
xmartankox
2012-02-23 13:49:26+01
príspevok od: Stratený Stano
Potvrdzujem túto smiešnu sumu, aj mne takto za cca toľko kúpil syn v USA Photoshop CS5. Len by ma zaujímalo, prečo sa to tam dá a u nás nie...
Ved prave toto mi nelezie do palice, presne toto... druhy "zlavovy kupon", ku ktoremu som sa dopatral je "SWITCH", myslim ze plati len na upgrade na CS5.
Na Adobe.cz samozrejme opat nefunguje
Clovek by si aj kupil legalnu verziu, ale preco nam hadzu polena pod nohy? Budem si zasa musiet vystacit s GIMPom.
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-02-23 15:54:00+01
príspevok od: xmartankox
Ved prave toto mi nelezie do palice, presne toto... druhy "zlavovy kupon", ku ktoremu som sa dopatral je "SWITCH", myslim ze plati len na upgrade na CS5.
Na Adobe.cz samozrejme opat nefunguje
Clovek by si aj kupil legalnu verziu, ale preco nam hadzu polena pod nohy? Budem si zasa musiet vystacit s GIMPom.
Ono tých polien je viac a vo viacerých oblastiach - vezmime si veľmi rozdielnu cenu benzínu, originál Lewis-ky za 5 dolárov, originál aloe koncentrát za desatinovú cenu a mohol by som pokračovať...
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()