Hore
Fórum » Tlač
 

Fotografovanie deti v skole

peter222666
2015-08-15 22:23:10+02
Dobry den, vazim si toto forum, vela krat mi tu pomohli.

Chcel by som si trosku ulahcit pracu a spytat sa vas, ci niekto foti deti v skole, pripadne skolke, pripadne na strednej skole?

Prosim vas...

Ake tym detom , resp. ich rodicom davate fotografie?
- ake rozmery ?
- za ake ceny ?
- pripadne kde si to davate vyvolat?

Co sa tyka vyvolania, pozeral som na fotolab.sk, tam je to celkom ok.

Dakujem

Peter
 
Fuser
2015-08-16 09:24:10+02
- to chces tie hromadne fotky robit?
- uz to robia ucitelky, za fotografov
- ak mas "zakaznikov" tak fajn ...
 
norulakp
2015-08-16 13:32:53+02
Posledne ma oslovila kamaratka, aby som jej siel do skolky nafotit Mikulasa. Vychadzalo to asi na menej ako euro za fotku. To som ich musel este aj vyvolat a este aj odviest riaditelke nejaky poplatok za to, ze mi umozni fotit. Cize zarobok by bol doslova par centov. Slusne som ju odmietol. Nakoniec si to sama nafotila. Nehovoriac o tom, kolko prace a problemov s tym byva spojenych.
 
kralik_j
2015-08-16 14:31:28+02
Cena by mala odzrkadlit tvoje realne naklady, vedomoati a cas nielen pri foteni ale i PP, ako o cenu techniky zahrnutu vo fotke

Fotenie deti, veela trpezlivosti, neustaly kontakt, alebo dobre stehna (koli podrepu).
Tiez si je dobre pripravit kategorizaciu?

Nefotil som ich na ostro ale uz som sa nato skoro dal
 
Formark
2015-08-17 11:34:55+02
Ja to robim tak ze fotka za euro a je na detoch kolko ich chcu.rozmery su dva ,jedna ta mala 13x9 ci ako a druha vacsia nejakych 15 z 10 uz nepamatam presne rozmery sorry .zisky nic moc ale z jednej skoy 80 ziakov mi vyslo nejakych 300 eu.mali predomnou fotografku co mala 15 eurove baliky tak ta si penazenku namastila,kazdeho sfotila iba raz ,taze jednu fotky vyretusovala a dala na kalendar,do ramika,klucenka proste jeden xsicht jak na obcianku na roznych somarinach tipujem ze zisk z jednej skoly mala najmanej 1000 eu.preklinali ju riadne.ja som fotil pekne celu skolu na 3 dni v ovocnom sade.kazdy den po 3 rocniky,kazdemu som venoval osobitny pristup,fotecky ako modelky...viem ze stastny boli ,sama chvala ,,,ja spokojny samozrejme.moj pribeh fotenia skol.snad pomoze
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()