Hore
Fórum » Tlač
 

Epson XP-5100

epsonis
2020-07-06 23:12:57+02
Zdravim, rozmyslam nad kupou Epson XP-5100 no naklady na tlac su vysoke,preto rozmyslam zakupit plniace kazety s resetovacim cipom a doplnal by som ich s originalnym atramentom,ktory je urceny pre tankove tlaciarne - ktory je lacnejsi.

Kedze do tlaciarne idu kazety typu Epson 502 a vyrobca predava aj Epson 502 plniaci atrament tak rozmyslam ci to to bude fungovat a tlaciaren bude tlacit rovnako.
 
jozef84
2020-07-07 09:58:20+02
príspevok od: epsonis
Zdravim, rozmyslam nad kupou Epson XP-5100 no naklady na tlac su vysoke,preto rozmyslam zakupit plniace kazety s resetovacim cipom a doplnal by som ich s originalnym atramentom,ktory je urceny pre tankove tlaciarne - ktory je lacnejsi.

Kedze do tlaciarne idu kazety typu Epson 502 a vyrobca predava aj Epson 502 plniaci atrament tak rozmyslam ci to to bude fungovat a tlaciaren bude tlacit rovnako.
Epsony, žiadny problém s dopľňaním atramentu. Kupoval som aj neoriginálky a číp som zacvakol a neskôr aj lepil sekunďákom(keď už nedržal). Dokonca som odvŕtal dierku hore na toneri a injekčnou striekačkou dopĺňal stav. Natlačil som s tým fakt veľmi veľa. Dokonca aj keď zaschla hlava(tlačiareň dlhšie stála vypnutá), tak som ju rozbehal pár náplňami toneru.Je niekde návod na nete, ako aj resetovať číp. Síce bude ukazovať prázdny stav, ale tlačiť bude. Najlepšie je zohnať tonery nie s čiernym obalom, ale s priehľadným, kde vidíš stav náplne.
 
MaxGamut
2020-07-16 00:54:45+02
príspevok od: epsonis
Zdravim, rozmyslam nad kupou Epson XP-5100 no naklady na tlac su vysoke,preto rozmyslam zakupit plniace kazety s resetovacim cipom a doplnal by som ich s originalnym atramentom,ktory je urceny pre tankove tlaciarne - ktory je lacnejsi.

Kedze do tlaciarne idu kazety typu Epson 502 a vyrobca predava aj Epson 502 plniaci atrament tak rozmyslam ci to to bude fungovat a tlaciaren bude tlacit rovnako.
"Kedze do tlaciarne idu kazety typu Epson 502 a vyrobca predava aj Epson 502 plniaci atrament tak rozmyslam ci to to bude fungovat a tlaciaren bude tlacit rovnako."

Dobre rozmyslas, malo by to tak fungovat. Nezabudni na bezprasnost pri naplnani.
 
flapy
2020-08-12 07:42:14+02
príspevok od: MaxGamut
"Kedze do tlaciarne idu kazety typu Epson 502 a vyrobca predava aj Epson 502 plniaci atrament tak rozmyslam ci to to bude fungovat a tlaciaren bude tlacit rovnako."

Dobre rozmyslas, malo by to tak fungovat. Nezabudni na bezprasnost pri naplnani.
Dobre rozmýšlaš,ale len v prípade že Epson vyrába samostatný originálny atrament do Epson 502.
Ale podla mňa nevyrába.Oprav ma ak sa mýlim.Na podloženie tvojho tvrdenia stačí ak sem dáš link,kde ten atrament predávajú.
Nič v zlom.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()