Hore
Fórum » Pokec
 

TFP spolupraca?

Pinkphoto
Pinkphoto 2012-09-29 16:17:22+02
Ahojte,
ponúkam spoluprácu TFP ako modelka na doplnenie svojho či tvojho portfólia. Som za každú srandu či nápad na fotenie. (akty, glamour a topless nefotim). Som z Trenčína no často sa nachádzam v Dubnici nad Váhom preto radšej by som fotila v týchto mestách či okolí. Ak maš zaujem budem rada, ospravedlnujem sa ak sa tento prispevok sem nehodi
P.S.: moje fotky najdete v albume autoportrét, fotografie od fotografov mozem zaslat na vyziadanie, mam za sebou uz dost foteni cize skusena som (fotila som aj pre magazin, eshop, beauty foto...)
 
sachmo
2012-09-30 00:37:58+02
príspevok od: lu_boss
... precitat a pochopit je rozdiel a posudit je vzdy hlboko subjektivna zalezitost...
Ale vlakno je o niecom uplne inom, takze pokojne odrovnaj moj povodny prispevok praktickym prikladom, alebo realnou skusenostou vyrazne odlisnou od mojho tvrdenia, no pokial nemas co rozumne povedat k veci, zdrz sa komentara.
Odrovnal ta hned matin.b. Ja taku potrebu nemam, len som povedal, ze su aj fotografi, ktori nepotrebuju mat zamienku fotenie aby sa baba vyzliekla, a preto aj ked slecna nechce fotit akty, aj tak niekoho schopneho najde. Napokon fotia aj zeny.
 
lu_boss
2012-09-30 00:46:36+02
príspevok od: sachmo
Odrovnal ta hned matin.b. Ja taku potrebu nemam, len som povedal, ze su aj fotografi, ktori nepotrebuju mat zamienku fotenie aby sa baba vyzliekla, a preto aj ked slecna nechce fotit akty, aj tak niekoho schopneho najde. Napokon fotia aj zeny.
...takze martin.b vezme ten bomba kseft v Bratislave, 17 maturantov, portrety na tablo, cisto pre radost z tvorby ?
 
sachmo
2012-09-30 00:48:40+02
príspevok od: lu_boss
...takze martin.b vezme ten bomba kseft v Bratislave, 17 maturantov, portrety na tablo, cisto pre radost z tvorby ?
Asi to mas pomiesane, toto je o tej slecne, co chce nafotit nejake oblecene fotky, ziadni maturanti.
 
lu_boss
2012-09-30 01:19:01+02
príspevok od: sachmo
Asi to mas pomiesane, toto je o tej slecne, co chce nafotit nejake oblecene fotky, ziadni maturanti.
Martinb mi hadam prepaci, ale dovolim si ho citovat:
"Náhodou ja fotím portrét pre radosť z tvorby." Smajlik.
Nemam chut siahodlho odpovedat, no situacia je taka, ze ani martinb nebude mat az taku radost z tvorby, ze vezme kseft zo susedneho vlakna. Martinb si model/modelku vyberie.Nevylucujem, ze sa dohodne i so zakladatelkou vlakna, to by mala stastie, bola by v spravnych rukach.
No pokial slecna nechce za fotenie platit, ma ovela vacsiu sancu, ze najde dobreho fotografa, pokial by fotila aj akt. Trvas na tom, ze sa mylim ?
 
sachmo
2012-09-30 02:34:00+02
príspevok od: lu_boss
Martinb mi hadam prepaci, ale dovolim si ho citovat:
"Náhodou ja fotím portrét pre radosť z tvorby." Smajlik.
Nemam chut siahodlho odpovedat, no situacia je taka, ze ani martinb nebude mat az taku radost z tvorby, ze vezme kseft zo susedneho vlakna. Martinb si model/modelku vyberie.Nevylucujem, ze sa dohodne i so zakladatelkou vlakna, to by mala stastie, bola by v spravnych rukach.
No pokial slecna nechce za fotenie platit, ma ovela vacsiu sancu, ze najde dobreho fotografa, pokial by fotila aj akt. Trvas na tom, ze sa mylim ?
Myslim, ze si jasny. Tebe je hlavnou motivaciou nie fotenie ako take, ale vyzlecena zenska.
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2012-09-30 08:33:33+02
príspevok od: lu_boss
Martinb mi hadam prepaci, ale dovolim si ho citovat:
"Náhodou ja fotím portrét pre radosť z tvorby." Smajlik.
Nemam chut siahodlho odpovedat, no situacia je taka, ze ani martinb nebude mat az taku radost z tvorby, ze vezme kseft zo susedneho vlakna. Martinb si model/modelku vyberie.Nevylucujem, ze sa dohodne i so zakladatelkou vlakna, to by mala stastie, bola by v spravnych rukach.
No pokial slecna nechce za fotenie platit, ma ovela vacsiu sancu, ze najde dobreho fotografa, pokial by fotila aj akt. Trvas na tom, ze sa mylim ?
Nehnevám sa.
 
Robert Simeg
2012-09-30 08:48:47+02
To sa skor zaregistruj na www.fotopatracka.cz (mozno poznas)
 
lu_boss
2012-09-30 12:22:28+02
príspevok od: sachmo
Myslim, ze si jasny. Tebe je hlavnou motivaciou nie fotenie ako take, ale vyzlecena zenska.
Ano, je to presne tak ako pises
 
marcos92
2015-01-08 18:20:23+01
Ak máte ešte niekto záujem o TFP fotenie, našiel som celkom dobré zoskupenie fotografov - www.tfpfotenie.eu . Ponuka sa prepošle viacerým fotografom podľa oblasti a tí vás budú kontaktovať. Je to v podstate taká dražba a fotografi sa o vás bijú
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()