Hore
Fórum » Pokec
 

Spokojnost s workshopmi - Robert Vano

Marek Janicko
Marek Janicko 2012-12-05 11:15:18+01
Dufam, ze niekto sa tu najde kto uz bol na workshop u Roberta Vana. Ako ste boli spokojny s urovnou preberanej problematiky? Odniesli ste si okrem fotiek i cenne prakticke poznatky? Pripadne zvazujete i dalsi workshop v buducom roku?
 
bear
- moderator
2013-01-30 09:19:22+01
príspevok od: Lusynda
Tak neviete niekto ako je to tam s tou technikou?
Standardne na WS fotis zo svojou technokou pokial nejde o mini WS spojeny s prezentaciou techniky nejakej znacky co organizuje nejaky foto-predajca. Niektore WS co organizuje Rosta Stach (www.fotolovy.cz) podporuje fotopredajna fotoskoda a tam je tiez moznost si odskusat nejaku techniku.
 
bloody
2013-01-30 10:41:23+01
príspevok od: Lusynda
Tak neviete niekto ako je to tam s tou technikou?
v tomasove bol chalan z megafoto a mal tam skla od canon aj nikon takze si mozes pozicat co sa ti bude hodit
 
Lusynda
2013-01-30 10:55:05+01
príspevok od: bloody
v tomasove bol chalan z megafoto a mal tam skla od canon aj nikon takze si mozes pozicat co sa ti bude hodit
to by bolo super keby bol aj teraz.. píšu na stránke že bude svetelna technika z Darian obchodu ale o objektívoch nič. Tak preto sa tak vypytujem a priamo s organizátormi sa mi nedari spojiť. Tak ďakujem všetkým za info
 
Konan
2013-02-07 09:07:42+01
Bambulka, to si trocha prehnala .
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-02-07 09:34:36+01
príspevok od: Konan
Bambulka, to si trocha prehnala .
Podajte si s Babulkou ruky.
 
Konan
2013-02-07 10:46:07+01
Aj ona dostala?
 
RobertVanoGallery
2013-02-15 13:50:07+01
príspevok od: Lusynda
to by bolo super keby bol aj teraz.. píšu na stránke že bude svetelna technika z Darian obchodu ale o objektívoch nič. Tak preto sa tak vypytujem a priamo s organizátormi sa mi nedari spojiť. Tak ďakujem všetkým za info
Zatial jedname s partnermi WS Roberta Vana - ucast Megafota nemame zatial potvrdenu, v pripade ze si budete potrebovat vyskusat akekolvek skla od Canonu a Nikonu, staci sa s nami spojit na gallery@robertvanogallery.com al. tel.c. 0948 60 20 60. Nevieme akych organizatorov ste mali na mysli "s ktorymi sa neda spojit" ale organizatormi WS Roberta Vana je Robert Vano Gallery, kazdy ma moznost sa s nami neobmedzene spojit na horeuvedenych kontaktoch.
 
RobertVanoGallery
2013-02-15 14:01:20+01
príspevok od: Lusynda
Tak neviete niekto ako je to tam s tou technikou?
Lusynda, staci ak sa ozvete organizatorom WS na email al. tel. kontakt ktory najdete na http://www.robertvanogallery.com/kontakt/ cize: gallery@robertvanogallery.com alebo 0948 60 20 60, poviete nam Vasu poziadavku a my to jednoducho zariadime. Mozno by stacilo raz napisat na nas mail ako 10x na forum ... Pekny den
 
Lusynda
2013-02-15 14:02:45+01
príspevok od: RobertVanoGallery
Zatial jedname s partnermi WS Roberta Vana - ucast Megafota nemame zatial potvrdenu, v pripade ze si budete potrebovat vyskusat akekolvek skla od Canonu a Nikonu, staci sa s nami spojit na gallery@robertvanogallery.com al. tel.c. 0948 60 20 60. Nevieme akych organizatorov ste mali na mysli "s ktorymi sa neda spojit" ale organizatormi WS Roberta Vana je Robert Vano Gallery, kazdy ma moznost sa s nami neobmedzene spojit na horeuvedenych kontaktoch.
Ano už som sa s Vami spojila ale v tom čase keď som tu zháňala info tak bol telefon 2/3 dni nedostupný (už neviem presne koľko). potom ste mi volali Vy keď ste našli zmeškane hovory. Ďakujem
 
RobertVanoGallery
2013-02-15 14:04:25+01
príspevok od: Lusynda
Ano už som sa s Vami spojila ale v tom čase keď som tu zháňala info tak bol telefon 2/3 dni nedostupný (už neviem presne koľko). potom ste mi volali Vy keď ste našli zmeškane hovory. Ďakujem
Super, uz viem, takze sme dohodnuti
 
RobertVanoGallery
2013-02-15 14:24:29+01
príspevok od: Lusynda
Volám tam od včera a číslo je nedostupné
Poziadavka je vybavena, reakcia RVG aj Lusyndy je na www.ephoto.sk/forum/28/11196/spokojnost-s-workshopmi-robert-vano/strana-2/
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()