Hore
Fórum » Pokec
 

Parťák na fotenie krajiny ZV okolie

Michal Piatrov
2013-01-17 20:16:07+01
Zdravim

Chcel by som sa vas opytat ci sa tu nenajde niekto kto by mal zaujem somnou raz zacas ist fotit nejake tie vychody slnka,... pretoze ako sa hovori "Dvom cesty rychlejsie ubuda" a samozrejme je lepsie ist viacery.... vymenime si skusenosti a bude veselsie

Na zaciatok mozno "vysplhat" na pusty hrad a dalej sa uvidi

Dakujem
Miso
 
jan.zitniak
2013-01-17 20:53:21+01
A kedy planujes?
 
markato1
2013-01-17 20:59:54+01
príspevok od: Michal Piatrov
Zdravim

Chcel by som sa vas opytat ci sa tu nenajde niekto kto by mal zaujem somnou raz zacas ist fotit nejake tie vychody slnka,... pretoze ako sa hovori "Dvom cesty rychlejsie ubuda" a samozrejme je lepsie ist viacery.... vymenime si skusenosti a bude veselsie

Na zaciatok mozno "vysplhat" na pusty hrad a dalej sa uvidi

Dakujem
Miso
Prave Pusty hrad a jeden kopec pri Stiavnici (tanad,sitno) mam najblizsie v plane..parkrat som tam bol,ale znovu premaham lenivost na nejaky blizky termin..
 
Michal Piatrov
2013-01-17 21:16:25+01
príspevok od: markato1
Prave Pusty hrad a jeden kopec pri Stiavnici (tanad,sitno) mam najblizsie v plane..parkrat som tam bol,ale znovu premaham lenivost na nejaky blizky termin..
Ja som tam este nebol ale moze to byt krasne pri vychode slnka ci uz sitno ktore vidim kazdy den ked idem do skoly ( z Čekoviec) ale napriklad z pusteho hradu by mali byt vidno pekne hory ak sa nemylim tak niekedy tam urcite pojdem ci uz sam alebo z niekym

Hej hej lenivost to je najvacsii nepriatel
 
wolfino
2013-01-17 23:03:16+01
ja by som sa niekedy pridal na pustom som bol ale nefotil som treba zopakovat
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()