Hore
Fórum » Pokec
 

Súťaž !

vd
2013-04-16 16:10:31+02
dnes bol zverejneny clanok www.ephoto.sk/fototechnika/novinky-tlacove-spravy/sutaz-o-tyzdnovy-fotokurz--v-toskansku/

Po pridani komentaru a upozorneni na fakt, ze pravidla nie su v sulade s facebook pravidlami, boli moje komentare vymazane a k clanku bola zakazana diskusia. co si myslite o takejto forme propagacie, a takomto sposobe spravania? na strane AKF by som sa citil trosku trapne a zahanbene. Absolutne nedostojne a nedoveryhodne jednanie.
0
0
 
dynnamic
2013-04-16 16:14:20+02
príspevok od: vd
dnes bol zverejneny clanok www.ephoto.sk/fototechnika/novinky-tlacove-spravy/sutaz-o-tyzdnovy-fotokurz--v-toskansku/

Po pridani komentaru a upozorneni na fakt, ze pravidla nie su v sulade s facebook pravidlami, boli moje komentare vymazane a k clanku bola zakazana diskusia. co si myslite o takejto forme propagacie, a takomto sposobe spravania? na strane AKF by som sa citil trosku trapne a zahanbene. Absolutne nedostojne a nedoveryhodne jednanie.
Všade kde je "daj lajk a zdielaj" treba ignorovať
0
1
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-04-16 16:16:16+02
Prosim ta, toto ries s AKF, napr. na ich FB alebo stranke, v PR je aj na nich kontakt.
0
0
 
calven
2013-04-16 16:16:42+02
Nooo, dnes sa tu toho deje viac ako je zvyčajné... Som zvedavý, ako dlho tu táto téma bude...
0
0
 
Kuban
2013-04-16 16:22:30+02
na FB som sa zucastnil len 2 sutazi na canon stranke ale to bolo formou nejakeho vyplnovaceho formulara (nic zdielat ani lajkovat) a vyhral som mini kalkulacku (potesilo). Druha bola o naplne do tlaciarne rovnako canon stranka kde bol na stiahnutie formular ktory trebalo vyplnit a spolu s prazdnimy inkustmi poslat na adresu, odmenili ma plnymi naplnami Suteze tipu lajkni a zdielaj ignorujem a najradsej by som zmazal aj ludi v mojom friendliste ktori tieto traposiny zdielaju. Do sutazi AKF sa zapajat nebudem aj ked znie velmi lakavo. Podla formy sutaze dedukujem ze svojho vitaza uz maju.
0
3
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()