Hore
Fórum » Pokec
 

Nábor: Paparazzi pre celoštátny denník

Miro Bartánus
Miro Bartánus 2013-04-18 15:55:17+02
Pre tých, ktorých to zaujíma, toto mi došlo zo sietí: http://www.profesia.sk/praca/ringier-axel-springer-slovakia/O1463277
 
mahauve
2013-04-22 12:19:58+02
príspevok od: penzo
Ja som si uvedomujem, že to neplatí Vilo. Nie som taký blbý ako ty múdry. V konečnom dôsledku je dôležitý výsledok či nie? Ak niekto povie že paparazzi robí záslužnejšiu robotu ako Vilo a spol je jednoznačne Blb. Porovnaj si výsledky hej?!
Nikde som nenapísal, že "paparazzi robí záslužnejšiu robotu ako Vilo a spol." Písal som o morálnosti. Zarábať peniaze na umierajúcich deťoch, je neporovnateľne nemorálnejšie ako odfotiť bozkávajúceho sa Fica s Kupcovou.
 
calven
2013-04-22 12:37:18+02
Sorry, pomýlil som si tému
 
JohnNewton
2013-04-22 13:45:41+02
príspevok od: vd
ked su penaze, tak mozes byt hrdina, ktory zachranuje svet...no problem.. aj ja by som zachranoval svet, ale mozno inym sposobom...

vela medialne znamych a bohatych ludi ma rozne nadacie a podporuje rozne cinnosti. prehlasuju, ze pre nich peniaze nie su dolezite..lahko sa to povie niekomu, kto nemusi fin. stranku riesit..jasne ze peniaze nie su dolezite...
Myslel si toho zo Zemplína, ktorý vraj financoval prezidentovi kampaň ?
 
vd
2013-04-22 13:50:41+02
príspevok od: JohnNewton
Myslel si toho zo Zemplína, ktorý vraj financoval prezidentovi kampaň ?
to je jedno, ked su peniaze, fantazii sa medze nekladu
 
Cago
2013-04-26 09:05:13+02

Fotografa mexických novín našli rozsekaného


V meste Saltillo v severnom Mexiku objavili rozsekané telá dvoch mladých mužov, z ktorých jedného identifikovali ako fotografa pracujúceho pre denník Vanguardia. Oznámili to dnes tamojšie úrady.

Denník si najal 22-ročného fotografa Daniela Martineza Bazaldua na fotenie záberov zo spoločenských podujatí. Ako uviedla agentúra AP, telá objavili v stredu spoločne s odkazmi, ktoré sú typickým rukopisom drogových kartelov. V meste Saltillo pôsobí drogový kartel menom Zetas.

Ručne písaný odkaz podľa úradov naznačuje, že obaja mladíci vystúpili z drogového gangu. Ďalšie miestne noviny nedávno oznámili, že kvôli vyhrážkam adresovaným do redakcie už nebudú viac zverejňovať správy o drogových gangoch.

 
Strana 5 z 5
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()