Hore
Fórum » Pokec
 

ide to dole vodou...

timton
timton 2013-06-03 09:57:05+02
som sa pobavil..

http://www.macblog.sk/iphone/americke-noviny-vyhodili-fotografov-nahradia-ich-iphonmi-7012.html
 
wayne
2013-06-04 10:57:36+02
príspevok od: Filip Bucher
ako čítať na závyslom portály ze ich produkty budú používané v novinách... velmi velmi malo dôverihodne... hlavne keď originál článok hovorí len o tom že prepustili svojich fotografov a nahradia ich freelancermi...
Pise sa tam konkretne:

"Now its reporters will start receiving “iPhone photography basics” training to start producing their own photos and videos."

Ak si cital original, po anglicky vies
 
Bobo2sk
2013-06-04 11:03:43+02
na tejto sprave je len jedna vec nova... ze prestali pouzivat fotoaparaty,co vedia fotit. To,ze prestali noviny pouzivat ludi co vedia fotit nieje nic nove. Uz par rokov spet som cital nejaky rozhovor s fotografom,ze noviny nemaju zaujem o fotografov. Zvycajne to riesia tak,ze redaktorovi daju rovno aj fotoaparat,ze to tam ma nejako nacvakat. Sak staci pozret reklamy. Fotit uz teraz moze kazdy... a obcas aj z rodeo byka...
 
total empty
2013-06-04 11:15:12+02
Všetko ide dolu vodou,už aj Bratislava, predaj nafukovacích člnov stúpa,na fejsbuku sa to hemží reklamamy na požičavanie lodiek. Celý svet ide dolu vodou, všetko je šialené.
 
Pista_MI
2013-06-04 12:32:58+02
príspevok od: Bobo2sk
na tejto sprave je len jedna vec nova... ze prestali pouzivat fotoaparaty,co vedia fotit. To,ze prestali noviny pouzivat ludi co vedia fotit nieje nic nove. Uz par rokov spet som cital nejaky rozhovor s fotografom,ze noviny nemaju zaujem o fotografov. Zvycajne to riesia tak,ze redaktorovi daju rovno aj fotoaparat,ze to tam ma nejako nacvakat. Sak staci pozret reklamy. Fotit uz teraz moze kazdy... a obcas aj z rodeo byka...
Toto je uplna pravda. Poznam to velmi dobre. Tu je priklad http://www.michal1.sk/sport/hk-dukla-michalovce/54-2010-2011/3722-dukla-v-prvom-zapase-play-off-na-vyhru-nesiahla-
 
Filip Bucher
2013-06-04 13:41:25+02
príspevok od: wayne
Pise sa tam konkretne:

"Now its reporters will start receiving “iPhone photography basics” training to start producing their own photos and videos."

Ak si cital original, po anglicky vies
ešte raz si prečítaj čo som napísal... lebo by som ti odpovedal to iste...(toto nebolo myslene utočne...)

ten článok s ktorého cituješ nemá žiadny odkaz na stránku kde je toto oficialne alebo aspon neoficiálne niekym, niečim potvrdené.
inak píše sa tam hlavne:
"The company is also preparing to supplement its freelance staff with reporters to shoot more video and photos, according to sources." ak si čítal prvý odstavec predpokaldam že si sa dostal až sem tak neviem v čom sa nerozumieme Nenapísal som že vyslovene odmietam tvoj názor že pri aspon určitých reportážach si nafotí zábery sám redaktor!

Môj nazor je: prepustili vlasných fotografov aby im neplatili aj ked nič nefotia(prestoje)... a školia redaktorov lebo niekedy je mať fajn zábery pri roznych reportážach kde nemôže byť fotograf alebo neni čas kým dôjde. proste fotograf nemôže chodiť s reporterom ako babysiter hlavne pri spontalnych reportážach.
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()