Hore
Fórum » Pokec
 

TFP slovensko

BoNoBo
BoNoBo 2014-03-12 17:17:40+01
Ahojte chcel by som Vas vsetkych pozvat do FB stranky TFP fotenie Slovensko !!!! najdete ju lahko na Facebooku... dufam ze toto nebude brane ako robenie reklamy - zial na slovensku taketo TFP produkty chybaju, tak snad sa stranka rozbehne.
 
KESKOSENI
2014-03-18 21:49:38+01
alebo-LHKOP?
 
fair_play
2014-03-18 23:39:40+01
keďže TFP je v podstate akýsi druh bartru, mne osobne by bol bližší názov: Foto Barter Slovensko
 
BoNoBo
2014-03-19 15:16:12+01
príspevok od: total empty
Možno by pomohlo dať za TFP bodku a SK. (TFP.SK)
?? na fb som fakt nasiel okrem tejto spominanej uz len jednu stranku venujucu sa tfp na uzemi SR.... na nete ziadne okrem nefunkcnej stranky fotopatracka.sk, tak asi robim niekde chybu
 
upir13
- moderator
2014-03-19 21:48:35+01
príspevok od: BoNoBo
ked tam pocitas rumunske a francuzske stranky niet sa comu divit...
hento mas iba open grupy dialsich XY je iba pre pozvanych a tam su normalne modelky a aj fotaci
citaj:
to ze mam fotak neznamena, ze je fotograf
to ze sa postavim pred objektiv neznamena, ze je modelka
 
BoNoBo
2014-03-21 20:03:30+01
príspevok od: upir13
hento mas iba open grupy dialsich XY je iba pre pozvanych a tam su normalne modelky a aj fotaci
citaj:
to ze mam fotak neznamena, ze je fotograf
to ze sa postavim pred objektiv neznamena, ze je modelka
no tak asi v tom bude problem tak potom nevidim problem v tom otvorit open group pre vsetkych ktory sa foteniu venuju na akejkolvek urovni nie?
 
total empty
2014-03-21 20:11:04+01
príspevok od: upir13
hento mas iba open grupy dialsich XY je iba pre pozvanych a tam su normalne modelky a aj fotaci
citaj:
to ze mam fotak neznamena, ze je fotograf
to ze sa postavim pred objektiv neznamena, ze je modelka
 
upir13
- moderator
2014-03-23 12:11:36+01
príspevok od: BoNoBo
no tak asi v tom bude problem tak potom nevidim problem v tom otvorit open group pre vsetkych ktory sa foteniu venuju na akejkolvek urovni nie?
Ale tie openky existuju dve a v kazdej je asi 2 ludi registrovanych.. na co robit dialsu? Ci treba sa citit dolezity, ze si owner grupy / fanpage?
 
blahoslav J B Art
2014-03-23 12:51:53+01
príspevok od: total empty
 
BoNoBo
2014-03-24 10:40:58+01
príspevok od: upir13
Ale tie openky existuju dve a v kazdej je asi 2 ludi registrovanych.. na co robit dialsu? Ci treba sa citit dolezity, ze si owner grupy / fanpage?
ak som zasiahol tvoje citlive miesta tym, ze som vytvoril FB group tak prepac.. ak sa ti nepaci jej obsah, alebo jej existencia, uplne postaci ak ju budes ignorovat... ak ta irituje tato tema vo fore a myslis si, ze obsah ktory som tu vytvoril sem na ephoto nepatri a je nevhodny, nahlas ju adminom, nech ju vymazu ak existuje padny dovod. A ak nemas nic dolezitejsie na praci ako vypisovanie podobnych zmysluplnych komentarov, tak sa chod radsej venovat foteniu, alebo si otvor sme.sk a tam si zaloz blog a postazuj sa
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()