Hore
Fórum » Pokec
 

Fotograf utopil slušnu vybavu

TRULY
2014-05-21 16:00:39+02
http://www.mojevideo.sk/video/1f650/fontana_pre_fotografa_alebo_utopenych_13_tisic.html


Čo vy na to? Nezabili by ste ich?
 
lu_boss
2014-05-21 16:53:57+02
...fotograf chcel zdokumentovat... este ze zdokumentovali jeho, policia nebude mat problem s urcenim vinnika
 
pressDesign
2014-05-21 17:56:54+02
tak mu treba, naco sa tam pchal
 
rbr69
2014-05-21 18:56:33+02
hmm, nastal mu cas prejst na krajinkarsky zaner ...
 
TRULY
2014-05-22 15:00:54+02
asi hej ale mal by som čo robiť aby som nevybuchol
Možno nakoniec zarobí, bud poistka alebo trestne oznámenie o náhradu škody a potopené veci, nejako využije na ND alebo kto vie
 
pressDesign
2014-05-23 04:38:21+02
No vidite, keby mal Olympus Tough, tak je za vodou. A tu chcem este viac minusiek, lol
 
blahoslav J B Art
2014-05-23 21:58:21+02
nad zrkadlovkami sa nielen zmraka, ale aj potapa ...
preto je na street foto lepsi nenapadny CSC fotak
 
total empty
2014-05-24 00:21:22+02
Sranda je sranda, ale niektorí vyhúlenci nevedia kde sú hranice a potom plačú na súde (justícia).
Je to o blbej mládeži bez morálky pod vplyvom niečoho.
Bola to zábava ,mysleli sme to zo srandy a tak....... a tisíce eura putujú poškodeným.
A ten čo má skúsenosti z takými debilkami ma skôr pochopí.
 
tomis.ales
2014-05-24 09:26:47+02
Odo mna by dostali nakladacku. Neni nad osobnu konftrontaciu. A samozrejme nahradu skody.
 
total empty
2014-05-24 10:56:57+02
príspevok od: tomis.ales
Odo mna by dostali nakladacku. Neni nad osobnu konftrontaciu. A samozrejme nahradu skody.
Tak to by si si riadne posral,preštuduj si zákony o nutnej sebaobrane a ochrane majetku.
Bol by si obžalovaný a platil by si ty,nemocnica-ošetrenie-maródka,to by ťa vyšlo na pár tisíc euri. Ono treba aj trochu rozmýšľať, nekonať impulzívne.
 
pressDesign
2014-05-24 19:40:29+02
príspevok od: total empty
Sranda je sranda, ale niektorí vyhúlenci nevedia kde sú hranice a potom plačú na súde (justícia).
Je to o blbej mládeži bez morálky pod vplyvom niečoho.
Bola to zábava ,mysleli sme to zo srandy a tak....... a tisíce eura putujú poškodeným.
A ten čo má skúsenosti z takými debilkami ma skôr pochopí.
Ono, este pri takomto ulete a blazneni sa stanu zle veci, dobre. Je to velka skoda, ale stalo sa. Mozno sa aj vyrovnali medzi sebou, mohli mat vypite, ako partia.. Stavaju sa veci aj horsie, na party ti podpalia chatu kamosi, atd. Ked sa vedia medzi sebou dohodnut, tak je dobre.
Ale ja osobne som videl uz na vlastne oci take, ze chlapik fotil na plazi, nahodou sa mu podarilo cvaknut bezkrkeho kretena [preto pisem, ze nahodou, lebo fakt ho nefotil cielene, len proste bol v zabere]. Kreten dosiel k nemu, najprv ho zhodil na zem, potom mu zobral fotak a chcel mu ho zahodit do vody. Potom ked asi pochopilm, ze pred vsetkymi svedkami zahodit niekomu fotak by mohlo ist do penazi, tak si to rozmyslel a zacal sa ohanat na fotografa, ze ho zbije, nech mu ukaze co fotil a nech to vymaze.
Osobne by som sa nechcel dostat do takej situacie. A podla mna to su ovela horsi jedinci, ako taketo blaznenie partie ludi, co tam prisli spolu.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()