Hore
Fórum » Pokec
 

Kratochvil, Huszar, ..a?

parkie
2014-07-23 16:57:49+02
Caute vsetci,
v poslednom case ma zaujali prave tito dvaja fotografi, najprv Huszar so svojimi dokumentarnymi fotografiami ci portretmi a Kratochvil takisto dokument, portret. Kupil som si od nich nejake knihy, co som vobec nelutoval, fotografie su to naozaj krasne.

Moja otazka pre viac zbehlych fotografov je: mate inspiraciu na dalsie mena fotografov s velkym F, ktori by sa venovali podobnym temam ako tito spomenuti Fotografi? Dakujem (:
 
istvic
ocenenie redakciou 2014-07-23 17:51:19+02
nie,,zial,uz viac fotografov nie je co by fotili podobne temy,ostali len presofteni krajinkari,fotografky,co upravuju portrety cez dramaticke plaginy a fotky do ucebnic prirodopisu..Dokument je mrtvy
 
istvic
ocenenie redakciou 2014-07-23 17:59:19+02
príspevok od: parkie
Caute vsetci,
v poslednom case ma zaujali prave tito dvaja fotografi, najprv Huszar so svojimi dokumentarnymi fotografiami ci portretmi a Kratochvil takisto dokument, portret. Kupil som si od nich nejake knihy, co som vobec nelutoval, fotografie su to naozaj krasne.

Moja otazka pre viac zbehlych fotografov je: mate inspiraciu na dalsie mena fotografov s velkym F, ktori by sa venovali podobnym temam ako tito spomenuti Fotografi? Dakujem (:
nastatstie,to co som opisoval plati iba na tomto portaly..nezufaj,vsade inde je to skvele a dokumentarna ziva fotografia preziva svoju renesanciu a zabery z realneho zivota ponuka coraz viac fotografov..Inspiracie hladaj na nete,naozaj je to vela,je fajn ze si nasiel spicku,Tibora a Tondu,su Pani fotografi.Kratochvil ,clen VII.photos{www.VIIphoto.com|..hladaj na stranke www.magnumphotos.com mas z coho vyberat. rozhodne som ti ponukol svetovu spicku
 
Daniel Leitman
2014-07-23 20:51:48+02
príspevok od: istvic
nie,,zial,uz viac fotografov nie je co by fotili podobne temy,ostali len presofteni krajinkari,fotografky,co upravuju portrety cez dramaticke plaginy a fotky do ucebnic prirodopisu..Dokument je mrtvy
skor by som povedal ze je to len ten menej pacivi styl fotografie pre masu ale ze by bol mrtvy, to urcite nie!
 
parkie
2014-07-24 12:09:19+02
Diky za reakcie,
magnum photos poznam (hlavne v suvislosti s Bressonom), uplne som este ale stranku neprelustroval. Ako zaujimavost by som spomenul knihu Magnum photos contact sheets, kt. do urcitej miery demistifikuje "rozhodujuci okamih" (apon podla recenzii)

Chcel som skusit skratku, kt. by viedla od Huszara a Kratochvila v podobnom vizualnom style, ale vidim ze si VII. photos a Magnum photos prejdem dokladnejsie (:

No a to ze dokument je menej "lubivy" je bohuzial pravda..
 
istvic
ocenenie redakciou 2014-07-24 12:23:21+02
príspevok od: parkie
Diky za reakcie,
magnum photos poznam (hlavne v suvislosti s Bressonom), uplne som este ale stranku neprelustroval. Ako zaujimavost by som spomenul knihu Magnum photos contact sheets, kt. do urcitej miery demistifikuje "rozhodujuci okamih" (apon podla recenzii)

Chcel som skusit skratku, kt. by viedla od Huszara a Kratochvila v podobnom vizualnom style, ale vidim ze si VII. photos a Magnum photos prejdem dokladnejsie (:

No a to ze dokument je menej "lubivy" je bohuzial pravda..
poriadne si prestuduj obe stranky,najdes tam fotograficku spicku a ked este zabrusis sem..
www.noorimages.com
tak budes absolutny prehlad :}
a sem urcite tiez http://www.agencevu.com
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()