Hore
Fórum » Pokec
 

Hladam meno fotografa

Mire
2016-06-12 19:34:36+02
Ahojte,

hladam portfolio jedneho znameho slovenskeho fotografa. Mam pocit, ze foti aj komercne - do reklam, magazinov atd. Pamatam si z jeho davnych shootingov, ktore som videl, ze fotil zjazd na bicykloch v lese, mal velmi peknu HDR fotografiu zeny v zltom plasti, ktora drzala v ruke okruhle akvarium so zlatou rybkou. Dalej si pamatam nejaky shooting na tematiku vojaka - zeleno-hnedy make-up, hlina a tak..

Pozna ho niekto? Dakujem
 
Habatka
2016-06-12 20:14:01+02
Nebol to Lojzo ???
 
inkubbus
2016-06-12 20:32:56+02
Ivan Čaniga, Jakub Klimo... ?
 
Mire
2016-06-12 21:10:10+02
dakujem za vase odpovede, vyhladal som si portfolia spomenutych, ale nikto z nich to nie je.

este si spominam, ze ked som si davno pozeral jeho profil (myslim na FB), tak mal do biela svetlu profiloku, kde polka tvare/tela bola splynuta s so svetlami mesta (zaujimave na tom bolo to, ze slo o fotku v bielych farbach, no bolo tam vidno nocne mesto).

mlady chalan, max okolo 30tky. mal svoju stranku, kde k fotkam daval aj pred/po verzie, co sa postprocessingu tyka
 
Roman Point
2016-06-13 01:50:04+02
príspevok od: Mire
dakujem za vase odpovede, vyhladal som si portfolia spomenutych, ale nikto z nich to nie je.

este si spominam, ze ked som si davno pozeral jeho profil (myslim na FB), tak mal do biela svetlu profiloku, kde polka tvare/tela bola splynuta s so svetlami mesta (zaujimave na tom bolo to, ze slo o fotku v bielych farbach, no bolo tam vidno nocne mesto).

mlady chalan, max okolo 30tky. mal svoju stranku, kde k fotkam daval aj pred/po verzie, co sa postprocessingu tyka
Už to začína aj mňa zaujímať. Ak prídeš na jeho meno a stránku tak to sem potom zazdielaj dik.
Inak pre ostatných dobrý námet na reklamnú " selbe " kampaň.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()