Hore
Fórum » Pokec
 

Stretka

keso13
2017-11-07 09:31:55+01
Prajem pekný deň nadšencom fotografie.Taka mala otazocka stretavky ako bývali niekedy v Bratislave už sa nekonajú...Vďaka za odpoveď.
 
K1000
2017-11-07 23:19:49+01
Ja som sa jednoho času snažil v mieste svojho bydliska (nebolo to v Bratislave) organizovať stretnutia, ale absolútne nebol záujem.

Zdá sa, že my fotografi nie sme veľmi spolkuchtiví...
 
Marcel Rebro
2017-11-08 08:49:44+01
príspevok od: keso13
Prajem pekný deň nadšencom fotografie.Taka mala otazocka stretavky ako bývali niekedy v Bratislave už sa nekonajú...Vďaka za odpoveď.
Včera bolo také neplánované ePhoto BA stretko na vernisáži mojej výstavy v PRO.Laika Gallery. Zišlo sa nás zopár "veteránov" fotostretiek z rokov 2009/2010. Fajne bolo ...
 
keso13
2017-11-08 09:04:39+01
príspevok od: Marcel Rebro
Včera bolo také neplánované ePhoto BA stretko na vernisáži mojej výstavy v PRO.Laika Gallery. Zišlo sa nás zopár "veteránov" fotostretiek z rokov 2009/2010. Fajne bolo ...
Marcel veľmi som chcel prísť ale bohužiaľ vypálilo mi to tak že pracujem poobede čo má veľmi mrzí . Ale tak bohužiaľ nie som pánom svojho času . A firma mi určuje ako budem pracovať. Chcel som ťa stretnúť a porozprávať sa mám veľa otázok tak snáď sa mu niekedy podarí keď budeš mať trocha času . Som rád že ťa vernisáž dopadla výborne ale tak u teba sa nič iné ani čakať nedá . Prajem ešte veľa pekných záberov nech sa máme načo pozerať.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()