Hore
Fórum » Pokec
 

Problem s prepojenim FB/Instagram

saxana13
2019-05-30 14:05:29+02
Ahojte,

mam otazku ohladne toho, ako prepojit svoju FB stranku s Instagramom. V podstate by to malo byt jednoduche, no trochu s tym bojujem. Vysvetlim.

1. mam sukromny IG profil
2. mam foto FB stranku, kde mam uvedenu sukromnu e-mailovu adresu, tato e-mailova adresa je spojena s mojim sukromnym IG
3. ked som si chcela prepojit FB stranku s IG, vzdy ma to prepoji so sukromnym profilom na IG a to nechcem
3. snazila som sa vytvorit novy IG profil, vytvorit novu e-mailovu adresu, ktora bude sluzit tomuto novemu profilu a tuto adresu som aj nahrala na tu svoju FB stranku, no aj tak sa mi to nepodarilo prepojit.

Vie mi niekto poradit, ako na to? Ako ku existujucej foto FB stranke pripojit NOVY IG ucet?

Dakujem!
 
blahoslav J B Art
2019-05-30 15:46:26+02
A aký fotoaparát používaš?
 
saxana13
2019-05-30 17:00:36+02
príspevok od: blahoslav J B Art
A aký fotoaparát používaš?
je to podstatne? toto podla mna nema s fotakom nic spolocne ale mam Canon 77D
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2019-05-30 17:30:34+02
Instagram ide prepojit len so FB strankou, nie s FB profilom. Napr. ja mam osobny profil Karol SRnec, ale instagram je prepojeny s mojou strankou Bratislava objektivom KS.
 
jozef84
2019-06-01 22:15:55+02
príspevok od: blahoslav J B Art
A aký fotoaparát používaš?

 
saxana13
2019-06-04 22:34:10+02
príspevok od: Karol Srnec
Instagram ide prepojit len so FB strankou, nie s FB profilom. Napr. ja mam osobny profil Karol SRnec, ale instagram je prepojeny s mojou strankou Bratislava objektivom KS.
No u mna je to tak, ze mam na FB profil -sukromny. Na Instagrame som sa registrovala pod rovnakou e-mailovou adresou, ako na mojom FB profile. Okrem FB profilu mam svoju FB stranku/page. K tej chcem pripojit novy IG ucet, ale nejde mi to nijak spravit, a s tym si neviem dat rady.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2019-06-05 08:53:34+02
príspevok od: saxana13
No u mna je to tak, ze mam na FB profil -sukromny. Na Instagrame som sa registrovala pod rovnakou e-mailovou adresou, ako na mojom FB profile. Okrem FB profilu mam svoju FB stranku/page. K tej chcem pripojit novy IG ucet, ale nejde mi to nijak spravit, a s tym si neviem dat rady.
Ak to nejde na FB stranke v Nastavenia/Instagram, tak treba napisat na FB podporu.
 
saxana13
2019-06-14 19:55:23+02
príspevok od: Karol Srnec
Ak to nejde na FB stranke v Nastavenia/Instagram, tak treba napisat na FB podporu.
Ok, skusim, to som mala ako poslednu moznost, myslela som,ze sa s tym uz mozno niekto stretol ale nie je problem tam napisat samozrejme diky
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()